Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A határozott lányok riasztják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozott lányok riasztják a pasikat?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy azt veszem észre, hogy bejövök valakinek, szemezünk is esetleg, de nem jön oda, nem kezdeményez, nem nyit felém. Nemrég bemutattak egy srácnak, ő épp nem túl jó hangulatban volt, szal egyáltalán nem ismerkedni akart, én se. Beszélgettünk kb 1 órát ilyen ki honnan jött, hova tart mik a tervei témában főként. Mondhatjuk, hogy egy ilyen általános ismerkedés volt és valahogy a vége felé azt mondta, hogy első ránézésre látta, hogy én nem átlagos lány vagyok, meg hogy olyan határozottnak látszottam rögtön. Ami egyrészt azért lepett meg, mert mostanában mindennek érzem magam csak határozottnak nem, inkább bizonytalan vagyok a jövőmet illetően, szal nem gondoltam, hogy ennek ellenére az első benyomás rólam az hogy határozott vagyok. De az jutott eszembe talán ez a határozottságom, talán komolyságnak is lehetne nevezni, elijeszti a pasikat? Persze nem vagyok ez a hullamerev arccal néz ki a fejéből egész nap, szóval nem úgy komoly, sőt állandóan mosolygok és rengeteget hülyéskedünk a haverjaimmal, tehát nem úgy vagyok komoly, csak néha azt veszem észre, hogy jobban belegondolok pl a következményekbe mielőtt tennék valamit, mint a kortársaim.

20/L


2011. nov. 15. 14:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értettem, hogy mire gondolsz. Igazából vegyes a dolog. Tehát van, aki már eleve oda se jön, pedig szemezünk meg minden és úgy tűnik, hogy tetszem neki aztán semmi. Ez a srác, akit említettem úgy fogalmazott, hogy rögtön látta rajtam, hogy határozott egyéniség vagyok. Ezért gondoltam, hogy talán ez riasztja el azt aki nem jön oda végül a látható érdeklődés ellenére sem. Aztán van olyan is, akit régebb óta ismerek, összefutunk néha-néha munkahelyen, baráti társaságban és már a legelejétől fogva érzem, hogy tetszem neki, egyértelműen, pl volt hogy észrevettem, hogy engem néz mikor azt hiszi nem látom. Keresi a társaságom, ha lehet, de mégse lép. Nyilván vele már beszélgettem, ismerkedtünk kicsit baráti alapon, szal kicsit belelátott már a személyiségembe is. Egy ponton viszont elakadt a dolog, tovább nem megy és ennyi. Eldumálgatunk, ha úgy adódik, olyankor érzem, hogy olyan figyelmet kapok ami több mint egyszerű kollégának vagy havernak szóló figyelem, mégse lép, vagy nem jelzi semmivel hogy ennél többet akarna. És nem egy ilyen ismerősöm van, szóval ezért gondoltam, hogy talán a pasiknak riasztó lehet, ha egy lánynak vannak tervei, elképzelései a jövőre és nyilván ebből következik, hogy jár az agya aktívan és esetleg nem annyira befolyásolható, mint azok a lányok, akiket pár kedves szóval simán meg lehet szédíteni.
2011. nov. 16. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!