Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A határozott lányok riasztják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozott lányok riasztják a pasikat?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy azt veszem észre, hogy bejövök valakinek, szemezünk is esetleg, de nem jön oda, nem kezdeményez, nem nyit felém. Nemrég bemutattak egy srácnak, ő épp nem túl jó hangulatban volt, szal egyáltalán nem ismerkedni akart, én se. Beszélgettünk kb 1 órát ilyen ki honnan jött, hova tart mik a tervei témában főként. Mondhatjuk, hogy egy ilyen általános ismerkedés volt és valahogy a vége felé azt mondta, hogy első ránézésre látta, hogy én nem átlagos lány vagyok, meg hogy olyan határozottnak látszottam rögtön. Ami egyrészt azért lepett meg, mert mostanában mindennek érzem magam csak határozottnak nem, inkább bizonytalan vagyok a jövőmet illetően, szal nem gondoltam, hogy ennek ellenére az első benyomás rólam az hogy határozott vagyok. De az jutott eszembe talán ez a határozottságom, talán komolyságnak is lehetne nevezni, elijeszti a pasikat? Persze nem vagyok ez a hullamerev arccal néz ki a fejéből egész nap, szóval nem úgy komoly, sőt állandóan mosolygok és rengeteget hülyéskedünk a haverjaimmal, tehát nem úgy vagyok komoly, csak néha azt veszem észre, hogy jobban belegondolok pl a következményekbe mielőtt tennék valamit, mint a kortársaim.

20/L


2011. nov. 15. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján hasonló lehet a felfogásod mint nekem, szóval nekem bejönnek az ilyen lányok. Van aki irányítani akarja őket és beleugrasztani mindenbe ész nélkül azoknak persze, hogy nem szimpatikusak a gondolkodó és határozott lányok, de van aki nem olyanokat keres :) 21/F
2011. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is feltettem már ezta kérdést, igen eleinte félnek tőlünk. De vannak olyan bátor fiúk, akik mernek végül kezdeményezni, és mikor megismernek, nem csalódnak :)
2011. nov. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg ez jó, legalább kiszűröd vele azokat akik nem gondolják komolyan a dolgot
2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez pasira válogatja,valakinek a nyugodtabb lányok jönnek be,valakinek a rámenős csajok...szerintem ez ember függő és nem is az hogy megijedne esetlegesen...
2011. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én épp hogy csak a határozottnak tűnő csajnál kezdeményezek, mert akik magabiztosságot sugalnak, azok általában komolyak és értelmesek is és komolyabb témáról is jól eltudunk beszélgetni. Szóval szerintem kifejezetten jó, hogy van tekintélyed és nem ilyen tesze-tosza szeleburdi vagy :)
2011. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nem túl tökös alfákat igen.

Pl engem is

2011. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem alfákat*
2011. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen ez valamilyen szinten jó szűrő is lehet, hogy tényleg csak az közelítsen aki komolyan akar tőlem valamit.

Egyébként van aki félreértett, mert én nem úgy értettem a határozottat, hogy nagyszájú vagy rámenős, nyomulós. Hanem úgy, hogy nem csak úgy vagyok a világban, hanem vannak elképzeléseim, terveim, dolgok amiket szeretnék megvalósítani.

2011. nov. 15. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem mindig is csak az ilyen nők érdekeltek.
2011. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Őőőm, szerintem pont az alfákat riasztod el :D Mármint azokat akik nem gondolják komolyan. A visszafogottabb srácok, akiket elriasztasz szerintem pont azok lennének, akik komolyan gondolnák és nem csak egy éjszakára kellenél :) Az alfák meg a macsó egyéjszakások sokkal magabiztosabbak és biza odamennek bárkihez aki bejön nekik.

Nem igazáén törődnek azzal mennyire vagy kemény :)


Szerintem nem a személyiség riaszt el bárkit is. Hanem a tekintet. Bár abból a szemszögből hiányos a leírásod, hogy odamennek-e hozzád vagy sem. Mert ha odamennek hozzád és utána kopnak le, akkor riasztod el őket a személyiségeddel.

Ha magamból indulok ki, olyan lányokhoz mennék oda akinek a tekintetén látszódik az érdeklődés, vagy a hajlandóság az ismerkedésre és nem az extra ribancos oldalát mutatja éppen. Akinek kedvességet sugall a tekintete vagy csak egyszerűen az arca.

Profilozás kérdése az egész :) Ránézel a lányra (vagy fiúra) és már a megjelenéséből (itt most nem a fitt alakra gondolok) látszik a személyisége egy bizonyos szintig.


Szóval ha azt vesszük, mármint az én példámat, akkor vonzani a pasikat úgy tudnád, hogy a tekinteted, mosolyod a kedvességet sugallja és nem a kivagyok mivagyok oldalt (magabiztosságra utalok).


Tudom ez most egy csöppett magasröptű eszmecsere lett, lehet nem vágod le miről beszélek, de azért gondold végig :)


21F

2011. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!