Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire ijedtek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire ijedtek meg a határozott lányoktól? 18/L

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert a buszon volt egy incidensem egy fiúval. A srác többször rámmosolygott, szemezett velem az előttem lévő ülésről. Amikor már több, mint egy órája szórakozott meguntam a dolgot és azt mondtam neki, hogy most már döntse el, hogy meg akar e szólítani vagy nem, mert ha igen, akkor szólítson, de ha nem, akkor forduljon előre. A fiú többet rám se nézett.

Am a célomat elértem, mert van párom, akit szeretek, de elgondolkodtam, hogy ez minden fiút elijesztett volna vagy van aki felbátorodik tőle.


2011. ápr. 12. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem határozottság, hanem bunkóság.
2011. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
inkább csak arról van szó, hogy nem szeretik a goromba nőket és azt, ha a nők megmondják nekik, mit csináljanak (kivéve az ágyban)
2011. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel burkoltan elküldted a p*csába, szóval nem hiszem, hogy értelmes fiú ezek után szívesen beszélne veled :)
2011. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szamóca. ***** válasza:
hű ennél még én is kedvesebb vagyok adott esetben...
2011. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijednék meg.Örülnék neki,hogy ha a lány szólitana meg mert én nem mernék megszólitani egy idegen lányt csak szemezni meg mosolyogni.
2011. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 TOMAtm ***** válasza:
hát ja kicsit bunkó volt,ha igy adtad elő.nem minden fiú van kőből,bár valóban kezdeményezhetett volna hamár többször is összeakadt a tekintetetek.
2011. ápr. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg kicsit bunkó voltam.
2011. ápr. 12. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:
nem is kicsit
2011. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Okádék vagy, de sebaj. Ez nem határozottság, hanem állati nagy beképzeltség.
2011. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

HA egy fiú beszél így az tahóság, ha egy lány akkor határozottság. Érdekes.

Szerencséd, hogy ilyen volt a srác, mert az biztos nem tetted volna zsebre, amit tőlem kaptál volna.

Ha meg van barátod, akkor miért nem te fordultál el? Egónövelésnek jó, ha bámulnak, de ha nem lépnek az már nem tetszik? Honnan tudod, hogy nem valami érdekeset látott az arcodon, vagy csak nem tudta eldönteni, hogy fiú vagy lány vagy-e?

2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!