Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire ijedtek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire ijedtek meg a határozott lányoktól? 18/L

Figyelt kérdés

Ez a kérdés azért jutott eszembe, mert a buszon volt egy incidensem egy fiúval. A srác többször rámmosolygott, szemezett velem az előttem lévő ülésről. Amikor már több, mint egy órája szórakozott meguntam a dolgot és azt mondtam neki, hogy most már döntse el, hogy meg akar e szólítani vagy nem, mert ha igen, akkor szólítson, de ha nem, akkor forduljon előre. A fiú többet rám se nézett.

Am a célomat elértem, mert van párom, akit szeretek, de elgondolkodtam, hogy ez minden fiút elijesztett volna vagy van aki felbátorodik tőle.


2011. ápr. 12. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, hogy nem merem leszólítani a kiszemelt csajt, pedig nagyon akarnám, csak nem tudom, hogy mit mondjak :S.


Kérdező! Tudnál adni vmi tanácsot ha már így felhoztad a témát? Te mint lány, mit vársz el egy fiútól, hogy ha megszólít mit mondjon?

2011. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

J válasza

Szerintem világos volt én visszakérdeztem volna hogy " és hogy a f@szba szólítsalak le" vagy valami énnekem bejön ha egy csaj határozott bár lehet szegény gyerek megijedt picit.

2011. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem egónövelés volt, elfordultam, de ő akkor is nézet. Am lehet, hogy tahóság volt, de rossz napom(lehet azt kellenne mondani, hogy hetem) volt, minden idegesített.

Am az egyik válaszolónak: nekem bejönne, ha a srác megdicsérné pl. a blúzomat, esetleg buszon megkérdezheted, hogy jó buszra szálltál e fel, majd mondja, hogy igen és utána elmondhatod, hogy kicsit szétszórt vagy mostanában stb. és ebből kialakulhat egy beszélgetés.

2011. ápr. 12. 19:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát én kicsit ledöbbentem volna:D
2011. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A határozott lányok szimpatikusak, de ez tényleg inkább beképzeltnek tűnt - és az pont ellenkező hatást vált ki.
2011. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te egy ordenáré tapló vagy kisanyám, nem pedig határozott, csakhogy rendet tegyek a fogalmak közt a fejedben.


25 N

2011. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jó, kicsit elvetettem a súlykot, de az dobja rám az első követ, aki még soha nem csinált olyant, amit később megbánt.
2011. ápr. 12. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!