Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Valaki a suliból nagyon, nagyon tetszik nekem és mostanában olyanokkal vagyok szünetben akik őt ismerik és köszönő viszonyban vannak. És van amikor találkozunk vele (mármint én és az az osztálytársam aki ismeri ) a folyosón akkor köszön nekem is. (mármint nem azt mondja, hogy szia hanem sziasztok). Ilyenkor természetesen köszönök de ha pl. csak én vagyok egyedül akkor is köszönjek? Csak az a baj, hogy ilyenkor annyira zavarban vagyok, hogy megszólalni sem tudok. :) :( A másik kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne megtudni, hogy tetszek e neki van e nála esélyem? Volt már valaki ilyen helyzetben? Én 9.es vagyok ő pedig 12. A válaszokat előre is köszönöm. :) 15/l
2011. okt. 26. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia persze hogy köszönj neki akkor is ha csak egyedül vagy, a többire nem tudok válaszolni mert még semmiben sem volt részem :( 18/F
2011. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DakotaDamon ***** válasza:
100%
Köszönj neki, persze. De próbálj meg beszélgetni is vele, közeledni valahogy, különben elballag, mielőtt észrevennéd. Vagy mielőtt ő észrevenne.
2011. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszönj neki! Szerintem furcsa lenne, ha egyszer köszönnél neki, egyszer nem, a srác sem tudná hová tenni a dolgot. Szóval, köszönj neki, ha találkozol vele.

Mosolyogj rá, próbálj vele szemezni, de akár beszélgetést is kezdeményezhetsz tök semleges témákról. A suli elég sok segítséget adhat a beszélgetés elkezdéséhez. Megkérdezheted tőle, hogy van-e nála számológép, mert te otthon felejtetted, viszont matek órára feltétlenül kellene, ha van nála és odaadja, megköszönöd és esetleg meg is hálálhatod (mondjuk vehetsz neki egy csokit a büfébe vagy hasonló). Vagy megkérdezheted, hogy mi a véleménye xy tanárról (mivel felsőbb éves valószínűleg tud 1-2 dolgot mondani a tanárokról, ami neked jól is jöhet, mivel 9.-es vagy). Innen pedig már megy magától a beszélgetés.

Hidd el, csak az első beszélgetést nehéz elkezdeni, aztán ha egy hullámhosszon vagytok alig tudjátok majd abbahagyni a beszélgetést.:)

16/L

2011. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :) Hálás vagyok. Hallgatok rátok és fogok neki köszönni. Valami szöveget is ki kéne találni, hogy beszélhessek vele...

Most őszi szünet van és olyan meglepő de várom a sulit mert akkor láthatom és köszönhetnék neki. Annyira hiányzik. :((

2011. okt. 31. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen köszönj, és beszélgess ha tudsz.

Mi pedig majd várjuk a fejleményeket, mert drukkolunk Neked..

:-)

2011. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát sziasztok!

Képzeljétek el, hogy ezen a héten hétfőn kora reggel a suliban a folyosón jött velem szembe. Amikor megláttam nem hittem a szememnek... Elhatároztam, hogy szépen köszönni fogok neki. De annyira izgultam és nem is tudom, hogy mi történt velem, de egyszerűen nem tudtam megszólalni pedig akartam köszönni.Nem jött hang ki a torkomon és nagyon zavarban voltam... :( :S Ezért annyira szégyellem magam, hogy el sem bírjátok képzelni. De ha visszagondolok valamiért mégis boldog vagyok és egyben elsüllyedek a szégyentől. Azért vagyok boldog mert olyan jó volt mellette elmenni. Meg azért is mert amikor elmentem mellette akkor ránéztem és ő is rám nézett azzal a gyönyörű szemével de a probléma az, hogy ő sem köszönt pedig én talán vártan,hogy köszönjön de valahogy ő sem tette meg pedig egyáltalán nem bunkó sőt nagyon intelligens srác és még sorolhatnám a jó tulajdonságait reggelig...

Épp most van a szalagavatójuk kár, hogy nem mehettem el. :(((((

2011. dec. 2. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!