Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdésed túl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kérdésed túl. Blabla)

Figyelt kérdés
belezúgtam az egyik ismerősöm (nem mondanám annyira a barátnőmnek a fiújába..nem tudom mit tegyek..próbáléo kiverni a fejemből, de nem megy...lakarom felejteni, de nem tudom...de vsan 1 olyan érzésem, h én is tetszem neki...mondjuk mikor a közelembe van és ránézek mindig a szemembe néz..meg szoktunk szemezni meg hasonlók..bár lehet nem tetszem neki, csak beképzelem az egészet, mert annyira akarnám...meg anyi jót hallottam róla..h mien kedves meg aranyos...meg nem csak arra megy...1ébként ronda a barátnője..nem is rétem, miért pont ő kell neki...ááá...és sok barátom meg imserősöm mondja, h szeritük is túl szép a csajhoz..
2011. okt. 13. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ne legyél ilyen rohadtul sekélyes.

"1ébként ronda a barátnője..nem is rétem, miért pont ő kell neki...ááá...és sok barátom meg ismeősöm mondja, h szeritük is túl szép a csajhoz.."

Gratulálok kislány.


2. Felejtsd el a srácot. Tudod van az a mondás, hogy "egy kapcsolathoz 2 ember kell, de néhány ribanc nem tud számolni."


3. Könyörgöm tanulj meg írni.

2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolatba nem illik "belerondítani" mert akkor ribanc vagy...amúgy meg olvasd már el mit írtál... basszus 7 -ig számoltam a helyesírási hibákat utána már csak a fejem fogtam. Az lenne az alap hogy nyelvtanilag kifogástalan a kérdésed...de lényeg ami lényeg, ne avatkozz bele, ha bukásra van ítélve a kapcsolat akkor vége lesz magától....
2011. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!