Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van még ezzel így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van még ezzel így? (kérdésed túl rövid blabla)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de sokak szerint úgy nézek ki, mint egy 25-26 éves. Már kb 2 éve így nézek ki.:)

Ha elmegyek egy buliba, mindig a nálam idősebb nők találnak be(értsd: 25-35!), viszont fiatalabb lánytól(16-20) még soha nem volt közeledés egy buliban sem. Ez mitől lehet? A fiataloknak nem jönnek be a férfias pasik?


2011. okt. 6. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:

1. nézhetsz te ki akárhány évesnek, úgyis az idősebb nők fognak kezdeményezni ( ha már egy nő kezdeményez ) mint a fiatalabbak


2. az a normális ha mindenki a saját korosztályában, vagy abban a korban amilyennek kinéz.. keresgél :)

jobban jársz az idősebb csajokkal, de nem értem, hogy nézhettél ki 16 évesen 26-nak? talán borotválkozz meg és vegyél fel fiatalos cuccokat

2011. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Általában ingben, és farmerben járok. Az ingek között van konzervatív és van piros, lila stb színű is.

Igazából a szituáció miatt egyik szemem sír, másik nevet. Mert azért hízik az ember mája, amikor látják a barátai, hogy egy jól kinéző idősebb nő hajt rá egy buliban, viszont ugye egy ilyen nőnek azt kell hazudnom, hogy 26 vagyok, hogy szóba álljon velem. Szóval minden további kapcsolat kizárva, és ez elég nagy hátrány.

2011. okt. 6. 00:28
 3/9 A kérdező kommentje:
De amúgy attól, hogy fiatalabbnak akarok kinézni, még nem fogok állandóan pink feszülős pólóba járni, meg DG-s 20cm átmérűjő övben fülbevalóval. A borostát meg általában meghagyom, mert sokkal, de sokkal helyesebb vagyok úgy.
2011. okt. 6. 00:29
 4/9 anonim ***** válasza:
mutatsz egy képet privátban? :P 23/L
2011. okt. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. okt. 6. 08:21
 6/9 anonim ***** válasza:

az ing felnőtesit.....komolyan amióta inget és farmert hordok.....habár nekem olyan az arcom, mint 1 lánynak...igy hát hiába a testem megelőzi a koromat....az arcom egy 14 éves gyereké.


19szűzF

2011. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. 17 éves lány vagyok, és mindig a 25-6 évesek találnak meg, esetenként 30 felett is. De én nem hazudtam senkinek soha a koromat illetően. Bár ettől függetlenül nem tettek le rólam :D Amúgy semmi bajom az idősebbekkel, a mostani barátom 29 éves, de neki is elmondtam, mennyi vagyok. Ha nem közeledtem a idősebb felé, az nem a kora miatt volt, hanem mert taszító jellemű volt, vagy mert nem volt az esetem. Mióta barátom van, azonnal elküldöm az összeset, a 17 és a 37 évest is.
2011. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De akkor sem értem, hogy mitől lehet?

A kisugárzás?

Mert ugye általában ha valami esztétikus(nem magamról beszélek), az esztétikus a 16 meg a 30 évesnek is, és mégis inkább a 30 éves korosztály bukik rám.

Mert oké, hogy sok 30 éves hapsinak bejön a fiatalabb csaj, de azért fordítva nem ez jellemző...

2011. okt. 6. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem! Szeretik ám a magányos harmincas hölgyek a "kisfiúkat" :D Hidd el! Előző voltam.
2011. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!