Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mikor fog megjönni? (túl blabla)
Figyelt kérdés
Ha szept. 17én ment el a menszeszem. Mikorra várható a következő?2011. okt. 9. 21:07
1/2 anonim válasza:
arra várhatsz mert hamar megy el és késöbb jön vissza nálam ez szokott lenni
2/2 anonim 



válasza:





Mármint akkor múly el? Nem tudon, neked rövidebb vagy hosszabb a ciklusod, de nekem pl minden hónapban ugyanazon a napon jön meg, +-1 nap. De volt, hogy késett akár több napot is (6 nap volt a legtöbb) , stressz, betegség stb miatt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!