Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jött meg? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg? (kérdésed blabla. )

Figyelt kérdés
a menstruációm 20 naponként jött meg már több mint fél éve. Az utolsó valamilyen oknál fogva a 19-ik napra jött meg. Tegnap volt a 21-ik napom, de nem jött meg, a jelek megvannak (puffadtság, mellek duzzadtsága, pattanás, hátfájás, erős folyás.) A barátommal egyszer voltunk együtt pár héttel ezelőtt és óvszerrel védekeztünk amit leellenőriztünk és nem volt lyukas.
2011. jún. 13. 06:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja és mostanában sok csípőset eszem ha ez közrejátszik. xD
2011. jún. 13. 06:23
 2/16 anonim ***** válasza:

Tudni kéne hány éves vagy!Az nem jelent semmit hogy fél éve óramű pontossággal jön meg!Változik a szervezeted és vele a menstruációd is!Ne aggódj!Valakinek a front miatt idétlenkedik a mensije,valakinek a stressztől zavarodik meg!Nekem múlt hónapban volt más mint eddig,azt hittem baba,de sajnos nem!:(

Egyszer kimarad vagy késik még nem a világ,de ha ennyire aggódsz tesztelj egyet,biztos ami biztos!:)

Remélem tudtam segíteni!

24/L

2011. jún. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én 16 barátom 18. :D Lehet az is az oka, hogy felfáztam meg volt torokgyulladásom is? :) Amúgy sok sikert a babóhoz :) (L)
2011. jún. 13. 07:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Első vok!:)

Köszönöm szépen!:)

Nem a torokgyulladás szerintem nem játszik be de a felfázás elő fordulhat!16 évesen még nem olyan nagy baj ha kicsit ingadozik a mensid,nyugi!És csókollak hogy nem szakad le a kezetek védekezni!Hála istennek hogy van még olyan tini akinek ez nem fáradtság!:)

2011. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
sziasztok szeretnék kérdezni valamit segitenétek
2011. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

persze mond csak!:)

első vok!:)

2011. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ 'első'. Igen nálunk ez a legfontosabb :) a felfázás nem volt kezelve gyógyszerrel mondta az orvos elég teázni meg melegíteni az alhasam és a vesém..Oo
2011. jún. 13. 08:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most kezd beállni. Ugyanis a 20 napos ciklus egy kicsit rövidke. De befolyásolhatja stressz, betegség, fizikai aktivitás is. Szinte bármi.
2011. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szia aszt szeretnem kerdezni hoyg a baratnom lehet-e terhes ha nem hatoltam bele teljesen cask ugy 1-2 centire.de nem elvesztem bele.
2011. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet. De talán mielőtt felelőtlenül szexelsz, legalább írni tanulj meg.
2011. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!