Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jött meg? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg? (kérdésed blabla. )

Figyelt kérdés
a menstruációm 20 naponként jött meg már több mint fél éve. Az utolsó valamilyen oknál fogva a 19-ik napra jött meg. Tegnap volt a 21-ik napom, de nem jött meg, a jelek megvannak (puffadtság, mellek duzzadtsága, pattanás, hátfájás, erős folyás.) A barátommal egyszer voltunk együtt pár héttel ezelőtt és óvszerrel védekeztünk amit leellenőriztünk és nem volt lyukas.
2011. jún. 13. 06:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
ok és elmondanád hogy miért gondolod hogy lehet terhes?
2011. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ma 14:03!

Ne haragudj már meg,de te normális vagy?Vagy tudsz olvasni?:O

Azt írja hogy "...ÉS ÓVSZERREL VÉDEKEZTÜNK,AMIT LEELLENŐRIZTÜNK ÉS NEM VOLT LYUKAS."

Utána is írta nekem hogy igen,náluk ez a legfontosabb....

Hol itt a felelőtlenség hagy kérdezzem már meg?Vagy még szedjen mellé fogamzásgátlót és tartson magánál 72 órás tabiból egy raklappal?Úgy neked már elég felelősség teljes lenne?Így is hány olyan tizenéves van aki szalad abortuszra vagy szülni mert a védekezés szó ismeretlen számára nem hogy még a számtalan formái....és akkor te a Kérdezőt b*szod le?????Hát no komment :O

Ezek szerint sajna van még olyan dolog ami totál ki tud akasztani...:S

Első voltam!

2011. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnt volna fel, nem a kérdezőnek írtam (neki már válaszoltam hamarabb), hanem az előttem szólónak, aki azt kérdezte, lehet-e terhes a barátnője, ha csak kicsit hatolt belé.

Talán olvass, mielőtt leugatod a másikat.

2011. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Így van 63%-os. Figyelj már oda mi előtt leugatsz valakit:D Tök egyértelmű volt hogy nem a kérdező kérdésére válaszolt, hanem közben valaki belekérdezett és arra. Ezen a kirohanásodon marha jót derültem:D
2011. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Uhh b*zdki!Ezer bocs!Tényleg nem figyeltem mert automatice ezt a választ láttam meg először és eszembe sem volt hogy valaki közben feltesz egy újabb kérdést....

Tényleg ne hari,csak egyből mindenki tolja lefelé a tiniket mert szexelnek,mintha itt mindenki a házasságig nincs szex híve lenne....:S

Még egyszer bocs!:)

2011. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
húha látom megy itt az élet :)) vagyis ment. még aznap megjött pár órával később. és igen még mindig a védekezés a legfőbb dolog.
2011. jún. 14. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!