Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kérdésed rövid....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kérdésed rövid. Blabla)

Figyelt kérdés

2 és fél éve járok zongoratanárhoz,de utána elköltöztünk és új lett,akihez már az első találkozásnál nagyon vonzódtam szexuálisan(2 évvel idősebb tőlem)Múlt órán már csókolóztunk is,de nem szeretném hogy anyáék megtudják,csak az a baj hogy nagyon szeretnék lefeküdni vele,és ő is velem.Már alig bírom....:(

Mit tegyek?


2011. júl. 11. 01:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
menj el "duplaórára" annyi idő alatt csak végeztek
2011. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el anyukádéknak hogy mit érzel, jobb lenne mintha utólag tudnák meg hogy lefeküdtél vele.
2011. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet mert csak csütörtökön van órám,de utána meg mennem kell karatéra.
2011. júl. 11. 01:38
 4/12 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:Apa nagyon kiborulna ha megtudná.Az ő szemében még mindig egy őtéves kislánynak számítok.
2011. júl. 11. 01:39
 5/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg anyuddal ülj le és beszéljétek meg, amúgy hány éves vagy?
2011. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2011. júl. 11. 01:44
 8/12 anonim ***** válasza:
azt leírhattad volna hogy hány éves vagy..de had tippeljek : kb 16 vagy
2011. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor feküdj le vele, ha megbízol már benne ennyire és te is biztos vagy ebben. Dupla óra az jó, de akkor menj korábban, vagy találj ki valamit ami miatt nem tudsz karatére menni, mittomén fáj a bokád. Ha ő tanár ugye, és 2 év van köztetek, ebből szerintem lejön hogy te nem 1pár éves vagy, minimum 16(?) és itt már el tudod dönteni hogy akarod e őt. Remélem azt már mondanom sem kell hogy rendesen védekezzetek majd. :)
2011. júl. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 évesen(nyilván ez az adott személytől is függ)nem vagy már kisgyerek!

Gondolom már tisztában vagy a védekezéssel és más fontos dolgokkal!Ha kívánjátok egymást, akkor tegyétek meg,csak előtte talán meg kellene beszélni, hogy ki mit érez a másik iránt, hogy ebből később ne legyen vita/veszekedés/sértődés/!

2011. júl. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!