Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiùk! Bejön nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiùk! Bejön nektek ha 1csaj viccelôdik, csipkelôdik, huncutkodik? Vagy egyàltalàn nem veszitek komolyan az ilyen lànyokat?

Figyelt kérdés

Normàlis vàlaszokat lègyszi. Ja ès nem vagyok rib*i.

21l


2011. okt. 7. 22:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Csak azèrt kèrdem mert nem szeretném, ha elszaladna velem a lò. A cimbik mondjàk, h f@sza csaj vagyok, meg belevalò, ami a szivemen az a szàmon, persze 2x is meggondolom mielôtt valamit beköpök, azèt nem szeretnèk megsérteni senkit aki nem èrdemli meg.

Ja ès kèpet nem küldök, keress meg a facebookon:-D

2011. okt. 7. 22:55
 12/17 anonim ***** válasza:

Én épp ilyen lányt keresek, akinek van humorérzéke és lehet vele együtt hülyülni meg egymással szórakozni jókat. :D


Szerintem ez egy nagyon fontos és jó tulajdonság, ha a lány nem egy totál komoly, frigid, állandóan depis hárpia.


Persze lehessen vele komolyan is beszélgetni, ha arra van szükség, de érted a lényeget gondolom. :D


21/F

2011. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor jò, köszi. Amugy olyan nincs, h ne legyen depis hårpia nèha, nekem pl az is bele fèr 1x 1hònapban:-P
2011. okt. 7. 23:15
 14/17 anonim ***** válasza:
hát én olyan vagyok hogy elég közvetlen EGYFOLYTÁBA mosolygok, poénkodok, sokmindenen nevetek, viccelődök, lehet hogy gyerekesnek hat, de én ilyen vagyok, amúgy általában sokat figyelnek rám. de nem úgy hogy "jesszus de idegesyítő" hanem így figyelnek. :)
2011. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én semmilyen nőt nem veszek komolyan.

Az pedig elég szomorú, hogy ennyi idősen még itt tartasz.

2011. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mièrt lenne szomoru?! Attòl, h valaki màr nem 15, még viccelôdhet, nem kell begubóznia ès állandòan tenni a komoly, tulokos embert.
2011. okt. 8. 08:21
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy én sem szimpatizálok a humorérzék hiányos fapofa csajokkal :) Én is alapjába véve szeretek viccelődni, és ha erre jó közönség és egyben társ is a csaj az csak pozitívum nálam :) 21/F
2011. okt. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!