Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutathatom meg hogy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutathatom meg hogy nő vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit nagyon szeretek, már évek óta...jártunk is, de tőlünk független okokból szakítanunk kellett, illetve még kísértette őt az előző szerelme...

Egy több mint egy éve volt, már mindkét probléma ki van küszöbölve, de most azt veszem észre rajta hogy görcsösen ragaszkodik ahhoz hogy véletlenül se nézzen rám nőként...ez egy kicsit zavar....

Át tudom látni, hogy nőt könnyebben kap mint barátot, és így nem érné meg a barátságunkat a szexualitással rontani...de én nem is ágyba akarom cipelni...18 éves vagyok, és csak azt szeretném ha nem kezelne hol semleges nemű lényként, hol meg a kishugaként...

Szóval mivel törhetném meg ezt a ragaszkodását ahhoz, hogy én ne legyek nő a szemében? mivel mutathatnám emg neki hogy én is nő vagyok...?


2011. szept. 25. 23:26
 1/3 MarySue ***** válasza:

Szerintem itt nem az a jó taktika, ha miniszoknya & tűsarkú párost veszed elő, hanem inkább a finom, apróbb dolgokra figyelnél. Mitől nő a nő? (optimális esetben)

Gondoskodó, figyelmes, érzéki. "Babusgasd" egy kicsit, érezze a törődést! Persze nagyon fontos az öltözködés: legyél csinos, de sohase kihívó! Enyhe sminket is elvisel a dolog :)

Egyébként meg sajnos, ha ő nem veszi a lapot, ne gyötörd magad miatta! Majd meglátod, ha elkezdesz "nőiesedni", más srácok érdeklődését is felkelted pikk-pakk :)

Sok szerencsét!

2011. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ...a moderátorok szépen rákapcsoltak xD Persze kell is most hogy a humorblogok meg a kommenthuszár, és hasonló oldalak virágkorukat élik....
2011. szept. 26. 19:31
 3/3 MarySue ***** válasza:

Mondjuk szoktam belőlük mazsolázni, némelyik hozzászólás több, mint vicces :D

És hogy állsz a legény becserkészésével?

2011. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!