Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutathatom meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatom meg egy fiúnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretem, 11 hónapja. Előszor még csak tetszett, de utána annyira beleszerettem, hogy állandóan reá gondolok! Ő is sokat bámul, és mosolyog ha ránézek,de már egy ideje eldöntöttem, hogy megpróbálom neki megmutatni, hogy szeretem. De hogy?
2011. máj. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
cumizd le
2011. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

közeledj hozzá!

Menj oda beszélgess vele, amikor valami hülyeséget mondasz vagy vicceset simogasd meg a mellkasát vagy úgy nevetve tedd a fejecskédet a vállához...tudod biztos h hogyan értem

2011. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok, nekem is először csak tetszett de mostmár belebolondulok. De nem vagyok benne biztos hogy ő szerelemes belém, De akinek eddig kikértem a véleményét , mindenki azt mondta h odáig van értem.. Én általában mosolygokrá, meg eltűröm hogy becézget ( petra a nevem és peterának szólít ) de csak a srác meg a haverja hívnak így .. valami pasis titok lehet.. Szerintem ha adódik olyan helyzet . akkor ülj mellé, mindig húzódj hozzá közelebb és próbáld megérinteni sokszor., Remélem tudtam segíteni .D
2011. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Petra, köszi szépen! :)
2011. máj. 21. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen, ha szeretnél írj privátot :)
2011. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!