Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Szilvásbuktán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szilvásbuktán kívul, mert azt szeretem.

Figyelt kérdés
Osztálytársamnak régebben asszem tetszettem, de az már évek óta volt. Nagyon jóba vagyunk, bár kint még egyutt nem voltunk és nem is cheteltunk még. Egy-másfél éve szinte naponta elmegy egy bók, egy helyes megjegyzés, itt-ott egy spontán olelés. Sokszor hulyítjuk egymást. Úgy érzem, hogy ha egy kicsit is engednék az érzelmeimnek, beleszeretnék, és lehet hogy o is így van ezzel. Félek osztálytárssal járni. 15/F
2011. nov. 6. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
PÁLINKÁT!
2011. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
=)
2011. nov. 6. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 GrayLeader válasza:
Én sosem értettem mit kell ide írkálni. Névtelen emberektől vársz választ? Amúgy meg egyszerű, startolj rá szépen, vagy megszívod vagy nem. Hagyhatod a fenébe, ha olyanod van, legfeljebb mással jön össze helyetted és ugye az milyen "jó" érzés lenne? (Szarkasztikus kommentelő voltam)
2011. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Polipot!
2011. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te is szereted? Én is imádom. Ha már úgy is csinálsz, küldjél már egy picit ide is. Előre is köszönöm. Szóba

került itt korábban valamiféle pálinka is. Azt is nagyon szívesen fogadnám. Előre is köszönöm.

2011. dec. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

dikk, jó hogy odaírtad a végére a nemed, mert én tutira csajnak mondtalak volna


am meg 15 éves vagy, inkább menj focizni a spanokkal...

2011. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit csináljak?


ha az osztálytársad akiről írsz fiú - lődd febe magad, és őt, így kevesebb b.zi lesz a jövőben


ha lány, akkor meg nyugodtan közeledj felé, hiszen jól megvagytok.. megpuszilhatod ha olyan lesz a szitu pl.


ha éhes vagy, akkor tojásrántottát



Félek osztálytárssal járni.

elvileg házinyúlra nem lövünk, mert ha pl. összevesztek vagy szétváltok kínos lesz, de ne ez vezessen hanem a szíved

2011. dec. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* fejbe
2011. dec. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk!!
2011. dec. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!