Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutathatom meg valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutathatom meg valakinek, hogy igazán szeretem?

Figyelt kérdés
(bonyolító tényező hogy az uhm..szerelmem jelenleg egy másik kontinensen él..)
2011. szept. 15. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy maszturbálsz neki a webkamerába.
2011. szept. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alex Lion ***** válasza:
hmm... Szerintem testi kontaktus nélkül nem alakulhat ki szerelem, na de nem érdekes... Én a helyedben nem győzném neki hangosztatni az érzéseimet felé, talán még küldenék neki levelet is, szerintem az romantikus ;)
2011. szept. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért tisztázzuk: annak akarod kimutatni hogy szereted aki a szerelmed? :) Csak mert igazán szeretni nem csak a párunkat lehet :)
2011. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak érzelmi analfabéták, akik sehogy sem fogják megérteni, bármit is teszel...
2011. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam, hogy nem lehetséges szerelemmel szeretni valakit testi kontaktus nélkül, de most már nem így gondolom...

Ezt a szeretni nem csak a párom dolgot nem igazán értem... csak őt szeretem, mást nem, és nincs is rajta kívül senki, akit szeretnék .

köszönöm az építő jellegű válaszokat!


(a legelső cinikus személynek: ez nem ilyen jellegű kapcsolat... )

2011. szept. 16. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!