Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel mutathatom ki neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Egy hete járunk. A napokban már teljesen belezúgtam. Még nem mondtuk ki a "Szeretlek" szót, de úgy gondolom, ezt a srácnak kell először. Én csak ki szeretném mutatni neki, hogy szeretem.:) Hogy tehetném?

16/L


2009. dec. 13. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1 hét járás után én pasinak tuti nem mondanék olyan,hogy szeretlek esetleg 1-2 hónap múlva,lehet,hogy rosszul látom,de egy hét az még nem is kapcsolat......

18/L

2009. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem akarom kimondani, csak éreztetni vele.:) De nem tudom, hogyan.:(
2009. dec. 13. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, egy hét járás még nem kapcsolat, szóval, hagyd rá, hogy kinyíljon és ha eljön az idő akkor tudni fogod a dolgod!
2009. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok. Többször jártam már vele, csak mindig szakítottunk, de még mindig nagyon szeretem és kicsit izgulok, amikor vele beszélek.

Szerintem egy hét járás után öleld meg, vagy adj neki egy puszit!

2009. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!