Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az istenyilának képzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az istenyilának képzeli magát? SOS

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel flörtölgetek, találkoztam már vele s facebookon szoktunk beszélni. Eddig semmi probléma de van ennek a lánynak egy legjobb barátnője aki mindig megmondja mikor tegye a jobb lábát s mikor a balt. Még eddig sem lenne probléma mert el tudnám küldeni valahova de a barátnőjének a pasija egy nagydarabb izompacák, aki "Védi" mind a saját barátnőjét tőlem mind a kiszemelt csajt is. Szóval mindig pontratesz engem, nem szabad nekem a fb-n hülyéskednem, pl a "perverzió" szót nem használhatom meg hasonlók.


Mit kezdjek ezzel a degeneráltal? Nem akarom sz@rráveretni magam sőt nem is az ő barátnőjét akarom hanem a barátnője legjobb barátnőjét a kiszemelt csajt. Akk mi a lóf@szért kell mindig beleszóljon, ráadásul ez a beleszólás jóvá van hagyva(hallgatás beleegyezés)


Már volt hogy szórakozóhelyyen voltam a csajjal táncolni utána meg szólt hogy "nincs tapi" meg ilyenek...


Nem akarom hogy megverjen de azt akarom hogy ne mind kontrolállja mit csinálok, semmi köze hozzá, de amikor ezt így elmondtam neki hogy semmi köze hozzá beígérte nekem h megver aztán szerencsére "bocsánatot" kellet kérjek s leszállt rólam.


Megéri próbálkozzak a kiszemelt csajnál?


Én : 16/f

kiszemelt csaj: 15/l

A barátnője : 19/l

A pasija a barátnőjének: 21/f


SEGÍTSÉG :S


2011. aug. 27. 00:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
amúgy 1 hétre rá a másik sráccal szakított magától s akkor jöttem én a képbe igazán meg a C is :S
2011. aug. 27. 01:42
 12/18 anonim ***** válasza:
tegyél fel egy hírdetést, amibe az áll, hogy verőlegényeket keresel
2011. aug. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
elég az az ismerősöm, akkora mint egy szekrény legalább 1X akkora mint a 21 éves f*sz... elmegyek vele bulizni s akkor meglátjuk mi lessz >)
2011. aug. 27. 01:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez mekkora tróger! :S Mindig is utáltam az ilyen szteroid zabáló csesznyéket. Én is voltam hasonló helyzetben, csak én meguntam azt hogy állandóan beszólt, így balhé lett belőle. Kaptam is rendesen de a végén kiderült hogy a csajnak nem tetszett a képem és rám állította az egyik ismerősét hogy koptasson le. Viszont a srác tisztelte azt hogy kiálltam úgy is ellene hogy szinte semmi esélyem nem volt.

Szóval a kérdésem a következő:

- Biztos hogy bejössz annak a csajnak? Mert lehet hogy ő is csak rád állította a srácot hogy kopj le.

2011. aug. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Első lehetőség: a csajt dugogatja az unokatesó, ezért hajt el a másik srác.

Második lehetőség: mindkét csaj ku.rva, a 21 éves a strigó, és vele kell egyezkedned a tarifáról. Szerintem ez a verzió a legvalószínűbb.

2011. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 walk w1th mee ***** válasza:
Hagyd ott a csajt,lehet h direkt,sőt rád álitotta azt a faszit..hagyd a fenébe,nem érdemes kötekedni vele..fogadok h a barátnője és az a csaj szopjak a p*csét a faszinak h velük lógjon,ez tuti
2011. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 lehetőség: hagyod a francba a csajt vagy elintézed a csávót valahogy....megveritek többen vagy akármi.
2011. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"5ér szopol hm" válasza-t osztom. túl zűrös a csaj, én hagynám. meg nyilván tudja, hogy C csesztet téged, meg beszólogat, és nem tesz semmit? ha a csaj nem áll melléd, egyből hagyd a francba. van még sok lány ezen a világon. ez nem beijedés, meg semmi, csak gyökerekkel nem érdemes foglalkozi. ennyi. később csak a baj lenne vele


21/f

2011. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!