Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mernétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mernétek puhatolózni egy elvált férfinál, hogy házasodna-e még egyszer újra vagy hogyan képzeli a jövőjét?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolat elején járunk, fogalmam sincs hogy hozhatnám fel ezt a kényes témát és mikor. Még csak nem rég vált el, így nem szeretném elijeszteni akár a házasság szóval is...

Nekem a házasság fontos dolog, így csak olyan emberrel szeretnék együtt lenni, aki néhány év után el is vesz feleségül és nem maradok hoppon.


2011. máj. 4. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem három lehetőség van.

Vagy egy az egybe megmondod neki ezt így, hogy csak olyannal kezdesz aki előbb-utóbb el is vesz.

Vagy megkérdezed tőle, hogy így válás után hogy áll a házassághoz, mint olyan.

Vagy szimplán beleszövöd a beszélgetésbe pl., hogy képzeld egy volt osztálytársnőmet eljegyezte a párja. A pasinak már a második házassága lesz.... Itt lehet hogy rávágja, hogy ő soha többet. Ha hallgat az nehezebb ügy, mert gondolhatja akkor is ezt, de gondolhatja azt is, hogy házasodna újra.


Nekem több ötletem nincs :)

2011. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz a kérdés úgy is szólt, hogy mennyi idő után :)

Ha neked fontos, akkor hamar túl kell esnetek rajta.


Viszont lehet, hogy most azt mondja soha többet, de pár év múlva meg már nem így gondolná, főleg ha olyat talál (Téged :) ), akivel el tudna képzelni egy újabb házasságot.

2011. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Darcy01 ***** válasza:
Szerintem még mindenképpen várj néhány hónapot. Annyi idő alatt talán már letisztul, hogy hogy is jöttök ki egymással hosszabb távon, és olyankor már azért lehet komolyabb dolgokról is beszélgetni, hiszen nem tinik vagytok már.
2011. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rita te vagy az?
2011. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A néhány hónapnyi várással az lehet a gond, hogy addigra elmélyednek az érzelmek, és nehezebb belőle kikecmeregni. Viszont ha már képes volt új kapcsolatba kezdeni, akkor valószínűleg lezárta magában a volt házasságát (amennyire lehet ilyet) - legalább is számomra ez a logikus.
2011. máj. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele.Még az is lehet,hogy magától felhozza a témát,vagy szóba kerül a volt felesége,és akkor már lehet puhatolózni.
2011. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hazassag?? Nem szaporodom fogsagban!
2011. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, én nem Rita vagyok! De látom nem csak én vagyok ilyen előre aggodalmaskodó akkor...:)


Köszönöm a válaszokat, igen pár hónapnyi várással csak annyi lehet a gond, hogy én már most nagyon-nagyon megkedveltem, akkor pár hónap után nagyon nagy pofára esés lenne, ha feljönne a téma és teljesen elutasítaná a dolgot...

Na majd valahogy előveszem rafkós énemet és megpróbálom hátulról megkerülve kiszedni belőle valahogy.

2011. máj. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!