Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az istenyilának képzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az istenyilának képzeli magát? SOS

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel flörtölgetek, találkoztam már vele s facebookon szoktunk beszélni. Eddig semmi probléma de van ennek a lánynak egy legjobb barátnője aki mindig megmondja mikor tegye a jobb lábát s mikor a balt. Még eddig sem lenne probléma mert el tudnám küldeni valahova de a barátnőjének a pasija egy nagydarabb izompacák, aki "Védi" mind a saját barátnőjét tőlem mind a kiszemelt csajt is. Szóval mindig pontratesz engem, nem szabad nekem a fb-n hülyéskednem, pl a "perverzió" szót nem használhatom meg hasonlók.


Mit kezdjek ezzel a degeneráltal? Nem akarom sz@rráveretni magam sőt nem is az ő barátnőjét akarom hanem a barátnője legjobb barátnőjét a kiszemelt csajt. Akk mi a lóf@szért kell mindig beleszóljon, ráadásul ez a beleszólás jóvá van hagyva(hallgatás beleegyezés)


Már volt hogy szórakozóhelyyen voltam a csajjal táncolni utána meg szólt hogy "nincs tapi" meg ilyenek...


Nem akarom hogy megverjen de azt akarom hogy ne mind kontrolállja mit csinálok, semmi köze hozzá, de amikor ezt így elmondtam neki hogy semmi köze hozzá beígérte nekem h megver aztán szerencsére "bocsánatot" kellet kérjek s leszállt rólam.


Megéri próbálkozzak a kiszemelt csajnál?


Én : 16/f

kiszemelt csaj: 15/l

A barátnője : 19/l

A pasija a barátnőjének: 21/f


SEGÍTSÉG :S


2011. aug. 27. 00:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

írj be valami pervit vagy valami olyasmit a csaj (kiszemelt) facebookjára hogy megsimogatnád, v megérintenéd , és ha az ürge kommenteli akkor csak anyit írj: féltékeny vagy?

az ürge is venni fogja a lapot, és ha nem mondd meg neki, hogy megemlíted a barátnőjének hogy a te kiszemelteddel úgy foglalkozik mintha gerjedne rá...mert szerintem ez az igazság....lehet be akarják venni 3. nak..:S

2011. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

az a baj hogy ők 4 en nagyon jóba vannak


kiszemelt csaj: 15/l

(kiszmelt csaj unokatestvére 15/f)

A barátnője : 19/l

A pasija a barátnőjének: 21/f


nem akarok semmilyen formában kikezdeni a sráccal mert a hideg futkos a hátamon tőle:S

2011. aug. 27. 01:09
 3/18 A kérdező kommentje:

4 en együtt járnak bulizni s a fb-n teli vannak a 4 ük képeivel :S


Még adhatook tanácsokat :S

2011. aug. 27. 01:10
 4/18 anonim ***** válasza:
értem, akkor csak a kiszemeltednek mondd el ezt, és hogy mit mondott neked a "barátja"..meg hogy irányítják, de ez utóbbit nagyon óvatosan adagold, különben pont az ellenkező hatást éred el vele
2011. aug. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
de az is jó ha külön programokat szervezel...pl elhívod lovagolni, de a barátait nem...vagy azt mondod a szüleid vettek neked jegyet pl a kedvenc énekese koncertjére v vidámparkba, v bárhova amire nem tudna nemet mondani, de csak két jegy van...esetleg azt is mondhatod h a szüleid is mennek, és tényleg el is hívhatod őket, mert akkor a barátai nem pofátlankodnak majd oda a szüleidhez hogy bocs mi is jöttünk...már ha szorult beléjük illem..
2011. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

pont ez a baj hogy a


kiszemelt csaj : A

A barátnője : B

A pasija a barátnőjének: C


A - B és C tenyeréből eszik s A csak azt látja hogy az ő legjobb barátait bosszantom ha elkezdem kibeszélni őket


A-nak terhes az anyja (mostanában kell szüljön) az apyja meg egész héten reggeltől estig dolgozik, s A nak kell otthon lennie az Anyjával ha lenne vmi baja szülés elindulna stb... max hétvégén, de egyedül nem nagyon megy sehova már 1X hívtam újmond randira(fagyizni) De nem tudott jönni, hétfő volt és kellet otthon maradjon... vagy lehet hogy hagyom magam hülyíteni s nem kell maradjon de mikor bulin vagyunk tánc közbe jót beszélgetek vele de a C miatt sose tudok egy aztalnál csendesen beszélgetni :S

2011. aug. 27. 01:20
 7/18 anonim ***** válasza:
és a csávóra ráküldeném az én haverjaimat :D vannak 25éves haverjaim akik 1 éves koruk óta kondiznak meg versenyeket is nyertek:D bemutatnám őket ennek a 21f-nek:D egyszerre áldását addná a kapcsolatra:D
2011. aug. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
jah és ilyen havert úgy tudsz szerezni hogy elmész kondiba. Jóarc nagydarab fickók vannak abba a kondiba ahova én járok és mondták hogy ha valami gáz van akkor említsem őket:D szal előbb te is szerezz magadnak "védelmet" utánna könnyű lesz a csaj
2011. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
esetleg ajánld fel hogy segítesz neki otthon...
2011. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

persze mindjárt megyek vöröskereszthez mások terhes anyját ápolni...:)) Mondjuk lehet nagyott nőnék a szemébe:P


Korábban a csaj járt egy másik sráccal s én nem tudtam s elkezdtem udvarolgatni s ekkor a C jött azzal hogy szálljak le róluk mert ez meg az lessz s akkor én megemlítettem a nemlétező "testőreimet" de ettől csak jobban begurult s végül én lengettem a fehér zászlót :S

besz*rtam magyarán mikor megnéztem a képeit a fb-n


Azt hiszem megfogadom a tanácsotokat, megpróbálok a kiszemelt csajjal beszélni erről s ha nem jön össze úgy ak van nekem 1 kondis ismerősöm s felveszem vele a kapcsolatot s elmegyek vele bulizni...

Aztán pattogjon a 21 éves f*sz...


Még írhattok tanácsokat ha van valakinek vmi ötlete...

2011. aug. 27. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!