Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 15-16 éves hogy képzeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15-16 éves hogy képzeli el egy perfekt szerelmi kapcsolatot?

Figyelt kérdés

úgy értem mik az elvárások

egy kapcsolatba mi az ami egy kapcsolat középpontja

vagy mijjennek képzeli el egy perfekt kapcsolatot


2011. márc. 8. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
pénz & márkás ruhák & ismerettség
2011. márc. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a lányok hogy képzelik el
2011. márc. 8. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
pénz & márkás ruhák & ismerettség
2011. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

ha ezek nincsenek meg, amiket felsoroltam, akkor bele se mennek..


de ki kell egészítenem: jó kinézet & magabiztos fellépéssel.


am ha belemennek, el kell vinned őket randizni ami elég sok pénzbe van.[pl torkos csütörtök e héten..]

2011. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom hogy a válaszoló(k) hány évesek, de szerintem nagyon is téved az, aki így gondolja.

én 15 vagyok és egyáltalán nem ez a fontos. Persze lehet hogy kivétel vagyok a sok közül (a.a)...

Nekem pl. ami fontos

egy normális külső + stílus (nem feltétlenül kell márkás, csak ha lehet ne vegyen fel szoknyát, vagy koszos cuccot)


legyen az illető megértő... A pénz sem fontos pl. az előző barátom nem volt túl... gazdag (sőtt) de ez sosem okozott problémát. nem hangsúlyoztam azt, hogy nekem hű de sok lene. összesen egyszer fizetett egy mozit (kajával meg piával) meg adott ajándékot, de nem túl sokat és drágát. a szándék a fontos.

szal megértő, jófej legyen :))

2011. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

73%


nem lehetett túl sok csajod az életben, huh?

2011. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

(hát érdekes én 15 vagyok és van barátom 4 hónapja lassan, aki nem túl gazdag mégis nagyon imádjuk egymást és nem érdekel hogy nem túl pénzes, és hogy mi gazdagabbak vagyunk nála... eddig kb összesen olyan 5ezret költhetett rám mióta együtt vagyunk, csoki alkalmakra, meg egyszer mozijegy... és nem érdekel! randizásként a dunaparton sétálunk vagy sütök sütit, elviszem és azt esszük egy padon. ennyi.)

de am csak annyi hogy szerelmes a csaj és akkor mindent tökéletesnek lát :) keresse, heto 3-4 tali, néha egy szál virág, udvariasság,stb :)

2011. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
nemkell hogy tökéletes legyen..nemkell hogy pénzes legyen...nemkell hogy nagy legyen az ismerettsége...az a plusz ami megfog valakiben az nem mérhető ilyenekben...:D az viszont lényeges hogy jól megértsük egymást :D
2011. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát...nekem konkrétan nem kell hogy vegyen akármit is, az apró gesztusok is megteszik :)
2012. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!