Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy képzeli? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzeli? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek van testi-lelki barátnője. Én szingli vagyok. Hangsúlyozom, mi haverok vagyunk, férfi-nő haverság. A haverom a hozzám közeledő férfiakat leteremti, engem időnként rendreutasít azzal, hogy ne pasizzak. Ugyanakkor azt is kijelenti időnként, hogy szabad ember vagyok, azt teszek, amit akarok a magánéletem kapcsán. Mivel nem az én párom, csak haverom az illető, nem foglalkozom a homlokegyenest egymásnak ellenkező vélemény nyilvánításaival. Ugyanakkor kellemetlen, hogy hozzám közeledni próbáló férfit megfenyeget, hogy nem merészeljen hozzám közeledni. A haveromnak nem engedek többet haverkodásnál, tehát nincs arról szó, hogy esetleg megcsalnám. Ezen kívül egyébként nagyon jól megértjük egymást barátilag, azonos a mentalitásunk, sokat segítjük egymást amiben esetleg kell. Egyébként a barátnőjét nem hagyja el, még értem sem tenné, ha éppen úgy döntenék, hogy oké, legyen több barátságnál. A barátnőjét nem veszi feleségül, ezzel a nővel azért veszekedik, mert nem akarja, hogy a barátnője hozzá költözzön és nem hajlandó feleségül venni a nőt. Nekem nem kell apácaként élnem, jogom van párkapcsolathoz, olyanhoz, ahol nincs másik nő.
2011. jan. 17. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki akar sajátítani már-már beteges módon. Ne hagyd!
2011. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hagyom, ezért nem törődök a dührohamaival, amikor pasiról van szó rám vonatkozóan.


Egyébként nem volt soha szex köztünk, nincs is, ezt hangsúlyozom!

2011. jan. 17. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


A sarkadra kéne állnod, és megmondani neki, hogy a magánéletedet te magad szeretnéd irányítani.

2011. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
43, én 39
2011. jan. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!