Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Haj,arc,alak,személyiség(pl.laza,vicces stb.)
2011. aug. 24. 17:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem találtam még, de nem is keresek. Ez csak egy ideál. Bár külsőre ismerek hasonló lányokat és látok is néha,de belsőre nem igazán tudok mondani ilyet. Igazából a kérdés hatására kezdtem el gondolkodni a dolgon, eddig nem nagyon körvonalaztam magamban az ideális nőtípust.


Ez nem egy mérce aminek meg kell felelni, csak az ami igazán tetszik nekem, de ez nem zárja ki a többi nőt.Látok szép nőket és már csak egy külső jegy stimmel például akkor már "bejön" a lány. De mindig a harmonikus összképet keresem külsőre.


Nem csak azért találod nagynak az elvárásom, az ideállal kapcsolatban mert részletes? (ideál: eszmény, tökély, maga a tökéletesség)

2011. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Legyen szerény és megértő, külsőre pedig nincs pontos ideál. Legyen ápolt és nőies talán ennyi.


Neked kedves kérdező milyen a férfi/női ideálod?

2011. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszi a kérdést! :D hát a férfi ideálom: laza,vicces,rendes,jófej,kedves,helyes külsőleg nem nagyon van elképzelésem.
2011. aug. 27. 22:04
 24/27 anonim ***** válasza:
A helyes jelzőt nem a külső leírására szoktátok használni, belső alatt ez mit takar? A kérdező:)
2011. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Eben igazad wan :P
2011. aug. 31. 10:04
 26/27 anonim ***** válasza:
és akkor mit takar nálad a helyes jelző külsőre?
2011. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Külső: Legyen természetes. Ne legyen semmilyen ékszer rajt (karkötő fülbevalő, stb, persze ne legyen igénytelen), egyszerűen nem tetszik. Vékony alkat, szép arányos arc, olyan vállig érő haj (persze kinek mi áll jól). Arányos, természetes test.


Belső: Ne az az átlag bulizós alkoholizálós, dohányzós π-csa legyen. Lehetőleg kedves, ermészetes, őszinte legyen.

2011. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!