Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ideálotok?

Figyelt kérdés
Haj,arc,alak,személyiség(pl.laza,vicces stb.)
2011. aug. 24. 17:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

legyen vicces persze legyen laza is de ne ilyen felegma


a küldő hát igaziból az annyira nem számít persze azt is nézem de a haja anyi legyen hogy tudja milyen haj illik hozzá :D

2011. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
tudjon főzni, hűséges legyen, tudjon gyereket nevelni, házimunkát csinálni, és ne felejtsen sört hozni a boltból
2011. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
megan fox
2011. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ő az <3

[link]

2011. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Tegnap is volt ilyen kérdés. Külsőleg ő: [link]

Nem ismerem, de nagyon bejön. :D

2011. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:

Legyen ápolt, de ne legyen túlzottan kifestve. Haja, magassága mindegy, de ne legyen túlsúlyos. Legyen kedves, mosolygós, ne legyen sértődékeny. Lehet kezdeményező.

Rajtam kívül ne akarjon mást.:DDD

2011. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

17:14 es <-- na kb nekem is ilyenek :D

Am nekem barna sima haj, nagy barna úgymond "boci szemű" :3 belsőleg kedves, aranyos, BEVÁLLALÓS, én ismerek egy lányt szeret sütni, főzni takarítani meg minden és ezt ő mondta ^-^ :D tudnék még sorolni tulajdonságokat de túl hosszú lenne :D

2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Haj: ápolt, ha lehet hosszú, mert az olyan szép,nőies


Arc: legyen szép, ezt leírni nem tudom, mert mindig más jön be arcra, nem általánosítanék inkább


Alak: vékonyabb, de formás, nőies és alacsony legyen, mert imádom az alacsony lányokat, meg én is alacsony vagyok egyébként is


Jellemre: mosolygós, kedves, ne flegma, lehessen vele beszélgetni meg viccelődni, nevetni, legyen mindig téma, szimpik legyünk egymásnak és megy az majd úgyis

2011. aug. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
mondjuk vannak a nagyon nagyon nagyon nyomulós fajták na azok izé... %!@&$ß! :D
2011. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

ne nagyon de beszéljen sokat mert én hallgatag típus vagyok

szőke szőkésbarna haj

vékonyabb testalkat de NE ANOREX

lehessen vele jókat röhögni és ne legyen féltékeny típus mert nem egy lány barátom van akikkel össze szoktam járni( nem úgy ahogy az a sok idióta perverz esetleg pedofil gondolná)

ja és ne legyen rajta smink vagy max egy nagyon kevés.Rúzs vagy valami

2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!