Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van ideálotok, vagy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van ideálotok, vagy ha az nincs is, akkor olyan dolgok egy lányon, ami plusz pont?

Figyelt kérdés
Pl. szőke haj, barna szem, kerek segg, nagy mell...akármi...KORT is kérek!
2010. jan. 21. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kerek segg formás cici szép kék szem fekete szemfesték 14/f ha lenne barátnőm ezek biztos tetszenének rajta :D
2010. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mély barna szem, amiben eltudok veszni. Barna, kissé hullámos haj oldalfrufruval. Kis mosoly a száj sarkában. Ne legyen se kövér, se sovány, csak egészségesen telt. Sok apróság van, ami meg tud fogni.


19/F

2010. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ideálom nincs, szeretem az egzotikus (ázsiai, szaracén, fekete) lányokat, de nagyon tetszik egy-két magyar szépség is. Nem feltétel nálam a nagy mell, sőt, legyen inkább formás kicsi-közepes. Feszes, szép fenék, szép száj, és nekem ami még külsőre nagyon fontos, a szem. Haj az archoz illő, túl sokat ne takarjon, szép mosoly. Tulajdonságilag legyen vevő a cinikus humoromra, tudjak vele beszélgetni akármiről (Akármiről.) és olvasson könyveket, legyen esetleg vidám és főképp tudjon angolul :D Remélem kielégítettem kíváncsiságod. Ja, és egy 17 éves fiú vagyok/voltam. -Starkiller-
2010. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Testileg: pozitívum, ha magas, arányos alkatú (NEM karóvékony; arányos; ez lehet átlagos is, sportos is, mindegy, csak egyenletesen legyen elosztva rajta a hús :) ), hosszú a lába, relatíve kicsi és feszes a melle.


Lelkileg: minél több a közös vonásunk, annál jobb, minél több mindenben gondolkodunk hasonlóan, annál jobb. A különbségek inkább érdekesek legyenek, semmint komoly, zavaró tényezők.

2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és 26/F.
2010. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Óóóóó...hát léteznek oasik akik a kis mellet szeretik? :O:D
2010. jan. 21. 18:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút odavagyok értük. :)
2010. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
<=160 cm, >=150cm, <55kg, 80-85-ös mellbőség, formás fenék, helyes arc
2010. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vörös haj - zöld szem vagy fekete haj - kék szem kombó, sajnos ritkák, de imádom őket nagyon. Kerek fenék, a mell nem fontos, azért legyen neki :). És öltözködjön sportosan, ez fontos. 21F
2010. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Női ideál?? LOL fasza kérdés az a baj h a legtöbb pasi normális okos szép csajt keres. De mint köztudott olyan nincs h szép is meg okos is mert az már férfi :D Nőbe basszus inkább a belső értékek a fontosak persze a külső hülye aki cáfolja de sajnos az a szörnyű tény h a legtöbb nő képtelen gondolkodni.. Ugyhogy inkább agyra gyúrj először mint a külsődre mert azzal csak rövidtávú kapcsolatot szerezhetsz...
2010. jan. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!