Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen a női ideálotok? Külsőre. (haj, szem, alkat. )

Figyelt kérdés
Gondolom nem úgy választotok barátnőt hogy nekem csak kék szemű szőke hajú barátnőm lehet. De mégis milyen lenne kölsőleg ha lehetne választani?
2010. okt. 20. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
vékonyabb testalkat, inkább baba mint karakteres arc. És ne legyen magasabb nálam. Más megkötésem nincs, ennyi bőven elég.
2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét izé. Aki elsőnek megtetszik. Ilyenre sose tudtam válaszolni. Talán valami sötét szem "hegyesebb" orr.
2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ez az alap: [link]


Egy nőnek így kell kinéznie:Hosszú haj,csinos,formás test,no felesleg,igényesség,sportszeretet


23F

2010. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajból a szőke jön be a legjobban, szemszín mindegy. Inkább aranyos kislányos arc. Legyen meg a dereka íve, kerek popsi. Ne legyen magasabb nálam, magassarkúban se (hehe, ez elég ritka). Kb ennyi.
2010. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nincs ideálom és szerintem sokmindenki másnak sincs, nagyon sokféle lányok tetszenek
2010. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk Ő:

[link]

2010. okt. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha csak külső alapján választanék:

http://www.youtube.com/watch?v=HlAxRuMp1mA&feature=channel

2010. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsi, alacsony, szőke, nőies arcú. Pont az ellentétem.
2010. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:51 és 22:57 nah srácok köszi a képet meg a vidit,igen ezek a jó NŐK,plusz amit én linkeltem.

Végre jó ízlésű embereket látok :D


23F

2010. okt. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Magas (persze nálam ne elgyen magasabb)szőke kékszemű
2010. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!