Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy negyedikes (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy negyedikes (19 éves) tanítvány szerelmes a fiatal tesitanárába?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tűnik kölcsönös is a dolog, tehát 18-on felüliek vagyunk, a tesitanár is éppen csak végzett szóval fiatal és jól néz ki, ebben van akkor bármi ciki?
2009. ápr. 15. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a jókívánságot, végre valaki jót is gondol.


Igen tudom, agresszív vagyok, méghozzá nagyon ... :-) Komolyan ! És ne hari, de ez rosszul esett, egyáltalán nem úgynevezett újhullámos divatmeleg vagyok, ahogy feltételezed, ami sztem amúgy is a heterok egy részének a baromsága, mert figyi, nekem ne mondd, hogy aki tök hetero, az csak divatból átmegy melegbe ... Ilyen nincs. Az más kérdés, hogy többet látsz manapság meg többel találkozol, és úgy tűnik mintha több lenne, pedig én ezt nem hiszem, csak ugye ahogy mondtam, a korosztályom beli meleg srácok közül csak egy pár problémázik azzal, hogy ezt titkolja, mert tesznek rá magasról ki mit gondol, azaz egyszerűen csak nem titkolják. Ennyi a rejtély, de miért lenne akár csak egyel több is mint "régen"?


Na de ha agresszív vagyok, oké, ám legyen, de még mindig senki nem írta le a kérdéseit, úgyhogyn e haragudj, de persze hogy kiakadok és csak agresszíven tudok reagálni, ha valami nagy baromságot látok leírva.

Én megértelek Téged is (utolsó), hogy nem tartanak el a szüleid stb és komprosmisszumot kell kötnöd, na de igen szomorú, sőt borzalmas, hogy az emberek korlátoltsága idáig megy, hogy aszerint ítélnek meg egy tanárt, van-e piercingje vagy sincs.

Én nagyjából erre is értettem azt, hogy a mai tizenévesek és huszonévesek is talán jóval nyitottabbak, azaz mindössze képesek felfogni, hogy nem az ő dolguk és kész. És ez így lenne normális, de hát szintén nagyon sok prűd emberke van, ezt is tudom. Sőt, a legjobban akkor akadok ki, amikor fiataltól tapasztalok ilyen mentalitást, mert az is előfordul, csak sztem kisebb %-ban. Van olyan ismerősöm aki tök jó fej volt, aztán amint tanár lett, átment hülyébe, elkezdett vénkisasszonyosan öltözni, viselkkedni, mert szerinte egy tanárnak ilyennek kell lennie. Az más kérdés, hogy a háta mögött körberöhögik, de hát ez van.


Azért mondtam annak aki szerint kamukerdés, hogy írja le nyugodtan amit akar, aztán válaszolok rá, de azt már nem tette meg. Pedig így névtelenül meg főleg őszintén megválszolnám, na aztán mivel mondjuk úgy valószínűleg eltérne a nagy átlagtól, akkor főleg megkapnám, hogy kamu. Sebaj .... Azért vannak akiknek a világ nem annyira fekete-fehér szerencsére.


A piercingeiddel kapcsolatban nekem csak az a bajom, amit írtál, maga a stílus, a hangnem, érted, még ha netán azt mondta volna neked az igazgató, hogy szóval normális hangnemben megkérne, hogy nem lehetne-e hogy az iskolában ne hordd őket, az más lenne, de az amit írtál, az meg egyenesen felháborító, és én tuti elmagyaráztam volna neki hogy kivel beszéljen ilyen stílusban, két pofonnal. Azért mert ő az igazgató, még nem hiszem hogy kapásból joga van bunkóbnak is lenni.


Nézd, én egy magángimibe járok, nálunk hála istennek nincs ilyen, mert az igazgatónak is beszólunk simán, ha nem tetszik valami, és köztudott, hogy az meg úgyse mer kirúgni senkit, mert ugye a pénz kell nekik amit a tandíjra ott hagyunk, szóval nálunk jóval liberálisabb a légkör.

Hát nem jó sulit választottál :-((

De azért neked is sok szerencsét, üdv!

2009. ápr. 23. 07:51
 42/51 A kérdező kommentje:

És milyen pofonra gondolsz amit még kapok azon kívül, hogy aztt írtad, most lefeküdhetek-e a tanárommal vagy sem? (egyébként ezen már túl vagyunk ... itt most többről van szó, éppen ez a probléma, azaz nem probléma, csak szóval nem csak arról van szó, hogy felugrom hozzá egy órára, hanem annál komolyabb kapcsolatot szeretnénk)

És most ez lenne nekem egy pofon úgymond a társadalomtól? Hát tudod akkor csak gratulálok annak a "társadalomnak" ...


De most már felizgattál, had kérdezzek valamit:

Van nálunk egy oylan 50-es ürge, aki szó szerint csorgatja a nyálát a srácokra, de ő elfogadott és ő a megbecsült tanár, mert neki álcából felesége is van, sőt két gyereke is van, na ez ám a nem semmi, aztán hogy mindeközben meg kajtat a fiatal srácok után, az ugyan már, nem érdekes, Hiszen a látszat a fontos ... Szal izgi ez, na tudod én ilyet nem szeretnék soha, aztán meg valószínűleg ez az illető ürge szenved a legtöbbet magában, hogy nem élhet olyan életet amilyet akar, a diákok pedig szintén jót nevetnek rajta, mert annyira átlátszóan adja elő magát.

Na tehát ez lenne az ami "elfogadott" társadalmi normánk ... vicces. De ő legalább látszatra a kedves szűkagyú kollégáinak biztos erkölcsös és jó ember ... haha ...

2009. ápr. 23. 08:11
 43/51 A kérdező kommentje:

Ugye tudjátok milyen nap van ma ? :-)

AZ UTOLSÓ nekem a gimiben :-XXXXDDDDDD

Na azóta anyáméknak is előadtam a storyt, nagyon nem lepődtek meg, hozzászoktak már a srácokhoz az életemben, csak egy kicsit talán, hogy a tanárom VOLT már csak ...

2009. ápr. 24. 08:04
 44/51 A kérdező kommentje:

Azért "kedves", h miután egyértelművé vált h "fiú-fiú" kapcsolat, még azok is eltűntek, akik eddig szidtak, na de heterokapcsolatban gondolkodva. Tényleg ekkora lenne a közutálat a melegek iránt?

Hát köszi .....

2009. ápr. 24. 08:09
 45/51 anonim ***** válasza:
Nem tűntem el, csak néha vannak olyan napjaim amikor reggel 8.tól este 10ig nincs megállás számomra: viszem a "gyerekeimet versenyezni, érettségire készítek fel,éjfélkor ágybazuhanok és másnap folyt. köv. Ez is a társadalom egy pofonja ám, hogy életed végéig kell sokszor húznod az igát, nem mindenkinek jut vezetői szék légkondival, és amikor a párod már lassan csak fényképről ismer meg, és ezen kattog mikor késő este hazaesel, akkor elkezded únni az egészet. A "díszmeleg" meg pont az én meleg barátomtól van,aki szintén pedagógus volt;biza;ma fotósként működik és azt is mondta, hogy van TÖRVÉNYI szabályozás a tanár- diák viszonyra, ha nagyon érdekel majd bemásolom. Abba az is benne van, hogy a tanár feladatai közé nem tartozik a szexuális karbantartás khm. De már rég nem erről van szó úgy sejtem. Nekem semmi bajom nincs Veled, ezt már kismillószor letárgyaltuk- lehet nem vetted észre- a nemi identitás nem tud kiakasztani, de a szabályok előtt fejethajtok, elismerem a feljebb való hatalmát- mert Ő diktál és Ő dönti el, hogy holnap is kellek-e neki vagy sem.És elhiheted, mindenhol ez van- magánsuli egészen más tészta, de ezt honnan is tudhatnád?- én a tavalyi értékelés szerinti 5. legjobb gimiben tanítok,és na..De ahová meg én jártam- az ország legnívósabb művészetije a mai napig, ott a tanár órán bagózott és ha nem tetszettél neki rajtad oltotta el a csikket! A lelki terrorról nem is beszélve- és mai napig ott tanít, mert az ombudsman sem tud ellene tenni semmit! És mégis fel kellett vállalnunk a megaláztatást, a fájdalmat, mert olyan szakmát csak abban a suliban kaphatsz országos szinten. Ezekután nem értem, hogy hol vagy TE sz.r helyzetben? Miről beszélünk egyáltalán? Ráadásul a szüleid is toleránsak, az án anyám volt, hogy kitépte a karikát az orromból, mert az Ő lánya nem lesz k.rva!És mégsem engedek meg vele olyan hangnemet, mint pl. Te velem. És senkit nem akarok lepofozni, felrúgni, feljelenteni. Mert boldogok a lelki szegények...;))) És mifenéért idegesítsem magam rajtuk?Túl rövid az élet ahhoz, hogy mindenen kiakadjak, hőbörögjek. Amit a tanárokról gondolok, komolyan gondolom. Mindenki végezze a munkáját, ne akarjon a szertárban diákokkal kufircolni, mert nem egészséges! Ált. nem veszik komolyan az ilyen kapcsolatot, hülyét csinálnak a szerencsétlen gyerekből, aztán úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna- gondolom a törvényi szabályozás miatt is.Volt olyan diákom aki öngyilkos lett emiatt :(( Na forduljak még pszichológushoz, csak mert nem értek egyet Veled? És amit kívántam az szívből jött, bárcsak neked sikerülne,kívánom így legyen!
2009. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

jóvannnaaa, nem vettem támadásnak, csak tény h rosszul estek bizonyos dolgok, ennyi.

de arra a törvényi szabályozásra most már többen is kíváncsiak vagyunk, mert ez vicces egy helyzet, nekem van meleg ügyvéd haverom akit egyszer megkértem már, ugyan nézzen már utána ennek a helyzetnek jogilag, és ő meg azt mondtam egyáltalán nincs szabályozva ez sehogysem, egyetlen egy kitétel merülhet fel, az pedig a "kiskorú veszélyeztetése" egy tanár-diák kapcsolatban, na de mi máer kiskorúak se vagyunk, azaz semmi ...


Hát ha neked eltérő dolgot mond a jogász ismerősöd akkor kivi lennék rá.


Figyi azért elég rémes példákat hozol azzal a cigicsikk-elnyomós idiótával kapcsolatosan. Oké , tény hogy más egy magángimi, ez evidens, de hogy nálunk a fiúk már rég kipakolták volna az illetőt az ablakon, az egész biztos (ezt értsd szó szerint !!). Hát azért tudod oké kompromisszum és stb, de azért mindennek van határa, egy ilyen vén barmot tanítani engedni ??? ááááááá


Na oké, köszi, hidd el, én sem haragszom ....

szia

2009. ápr. 24. 17:39
 47/51 anonim ***** válasza:

Jah, mai napig tanít,nincs senki aki jól megigazítaná o.O egyszer, én híresen szelíd nőci vagyok, de erre a fazonra mai napig nyílik a bicska a zsebemben :( (érettségin majdnem megbuktam miatta, az érettségi elnök beírta a 4est ez a p.raszt meg ahogy átvitte a dokumentumokat az igazgatóiba, átfirkantotta 1re!Jó mi?)Tul'képp nem néztem utána személyesen a jogi bizbaznak, csak az egyik bném ügye folyik most egy másik suliban- az ofő porig alázta a gyereket,mert nem bírja felfogni mi a különbség dislexia és a hülyeség közt,ezzel kapcsolatban nézett utána a meleg ismim, hogy mi a tanári kötelesség és helyes viselkedés;és ezt találta: 19. § (7) bekezdése

"nevelő és oktató tevékenysége keretében gondoskodjon a gyermek, tanuló testi épségének megóvásáról, erkölcsi védelméről,megfelelő erkölcsi példa mutatásáról, személyiségének fejlődéséről, továbbá az ismereteket tárgyilagosan és többoldalúan közvetítse"

Cseles ám a törvény,nem fejti ki az erkölccsel kapcsolatos véleményét, de ha ilyen ügyben eljárás indul, hát erre hivatkoznak; meg persze ez kiegészül az Etikai Kódexban leírtakkal, ami taglalja,hogy mi is az erkölcsi védelem stb.(Azt most hirtelen nem látom, hogy milyen tk.-ról van szó, lehet én vagyok a béna, majd átolvasom tüzetesebben, de az is lehet, hogy annyira egyértelműen Ptk.,hogy azért nem írta bele.No, megyek kultúrálódni.CSáááá!)

2009. ápr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

na majd valalszolok ha lesz egepem csak eppen nincs, de szoval latod ilyenez a szabalyozas, hogy "erkolcsi nevelese" es blabla, azaz jogilag ilyen tiltas nem letezik, hiszen hulyeseg azt feltetelzni, hogy ha meleg tanar tanit valakit akkor az erkokcstelen ... na persze vannak akik szerint az, sot meg a diak is az lesz tole, na de idiotabol Dunat lehet rekeszteni. Aztan mas kerdes, hogy pl egy targyalason netan ezt eppen hogyan ertekelnek, de mindenesetre nem jogi kategoria, azaz az ugyved srac is azt mondja, ha van egy ven hulye biro, az kepes lehet ugy ertekelni, hogy netan hatranyos a fejlodesere egy kamasznak, de persze ez baromsag, csak hat ez az hogy prud emberek vannak ....

na oks, valaszolok mert mar megolnek.

2009. ápr. 27. 14:57
 49/51 A kérdező kommentje:

Na most csak egy apró dolgot engedj meg nekem, mert úgyis olyan ez atéma, h soha nem lehet befejezni, DEDEDEDE

pl nekem és még páran gondoljuk ezt így, most ahogy volt időm elolvasni jobban amit írtál, sokkal inkább kiszúrta a szememet ill. szemünket az, hogy a diák "elázott" és ez bele fér az erkölcsös nevelésbe, ha viszont egy tanár és egy diák szerelmes lesz, az meg nem fér bele. Hát tudod, na szal pont itt egy jó példa arra, hogy akkor kinek mi is az erkölcs? Én ha hiszed ha nem, soha élletemben nem rúgtam még be, sőt az alkoholt is már messziről utálom, ezt mindenki tudja rólam, és az én szememben az nagyon durva, hogy a bulin ahol tanár is van ráaddásul, van olyan diák, aki elázik ...

Na hát, nemtom mit mondjak, nézőpont kérdése akkor igen sok minden ...

Nincs igazam? Csak az valahogy úgy egyesek számára jobban belefér, vagy nemtom, lényeg hogy nem tabutéma, ezen van a hangsúly, míg ez amiről én írok ez meg tabutéma. És hát tudod azóta beszéllgettünk erről sulis társaimmal sokat, mármint lányokkal, és nevetve mondták, hogy össze se tudják számolni a 4 év alatt hány burkoltabb ajánlatot kaptak a férfi tanároktól ... na meg egy olyan is volt aki bevallotta, hogy 14 múlt és egy 28 éves tanárral kavart elég sokáig, de jól csinálták, ha eddig titokban maradt.

Úgyhogy mégsem én képzelgek. Na mindegy, hát csak amolyan adalék ... tudod most lazábban eldumáltunk ballagás után, és elő jöttek izgi történetek, mint ez is.

2009. máj. 4. 11:16
 50/51 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Miért lenne az? Nálam annyi a különbség, hogy barátom és én köztem 15 év a különbség, tesitanárom és én köztem szintén. És énis nagyon vonzódom a tanárhoz, és imádok vele beszélgetni, és remélem ez már kialakulóban van. Neked meg sok sikert, szerencsére csak 5 év van. Az semmiség. Ó, ha nekem annyi lehetne.... :-) AMugy megkérdezhetem, összejött a dolog hivatalosan is? Együtt vagytok? Vagy mondj valamit.
2010. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!