Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy negyedikes (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy negyedikes (19 éves) tanítvány szerelmes a fiatal tesitanárába?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tűnik kölcsönös is a dolog, tehát 18-on felüliek vagyunk, a tesitanár is éppen csak végzett szóval fiatal és jól néz ki, ebben van akkor bármi ciki?
2009. ápr. 15. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Ok-ok, mondom nem gond most már ez a kis idő ami van, csak az elhangzott elvekkel nem értek egyet, de ez meg az én bajom persze. De ez is mintha "annyira magyar" lenne. Csak mert amikor cserediák-progrmaban volt nálunk egy belga meg egy dán osztály (18 körüliek), ők meg tök nyíltan elvoltak, és mindenki tudta, hogy X Y a tanárnéni pasikája. És mégse nézte senki se furcsán se semmi egyéb ...

Hát mi nagyon el vagyunk cseszve szerintem ....

2009. ápr. 18. 22:41
 22/51 anonim ***** válasza:

Nagyon el vagy tévedve Kedevesem, de elnézem neked, mert olyan fiatal vagy és megejtően naív :) Nem szokás az sehol se amit leírsz, amcsiban volt is egy-két olyan eset amikor a tanerőt pellengérre állították ilyen kapcsolat miatt- és a dánoknál is van az almának férgese. Nézz magadba, hiába "imádod" a fiatal tanárnénit és lenézed a "vén hülyét", de nekem az jön át, hogy a tancinénire nem éppen tisztelettel nézel fel, ami a tanári munka alapkövének kellene lennie, nem a tudása az aminek elismeréssel adózol, hanem nyilván az, hogy de jó teste van a csajnak, meg vevő arra, hogy veled fetrengjen, mert már másokkal is megtette. Na látod, a tanári munkának NEM erről kellene szólnia, hanem arról, hogy az életben használható értékeket közvetítsen felétek, a jövő generációja felé. Őszintén, ez a maca- mert az- milyen példát sugallmaz? Legyél k..va, mert az menő?

Üdv: Egy 26 éves tancinéni

2009. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Na jó, hát nem vagyok a kedvesed, de ilyen hangnemre én már nem is reagálok ...

Te valahogy úgy képzeled el azt ha valaki tanár, hogy mindegy miylen hülye, sebaj, ő a tanár, és a tisztelet kijár alapból, igaz? Csak sajnos tudod, a diákok se annyira hülyék mint azt te gondolod, és az első órán lekapják úőgymond a tanárról, hogy milyen az egész személyisége. És ez alatt értem azt is, hogy igen is tustzteljük azt, ha valakinek nagy tudása van, és valóban mintakép, csak ez a tisztelet ez egy olyan dolog, amit nem lehet megparancsolni, vagy van valakinek vagy ha nincs, max látszatra lehet kikényszeríteni, d eaztán meg is lehet nézni az eredményét.


Hát tudod lesújtó, hogy egy 26 éves tanárnéni mint te ilyen idióta dolgokat ír, hát valóban akkor nem hiába mondják, hogy a magyar tanári bandával igen nagy agyi problémák vannak.


Ja és ki beszélt itt tanárnéniről ??

Az illető egy fiú / férfi tesitanár, de még egy hétig puffoghatsz csak te is, aztán vége nekünk ugye, és talán nem kell annyira fű alatt játszani mindent amit eddig is.

Ismét mi a vége? A KÉPMUTATÁS, semmi más. Van aki képes volt normális hangemben hozzászóli a témához, nos te még arra sem.


Tudod egyáltalán nem ritka egy 19 és 24 éves közti kapcsolat, na most hogy nevezetesen pont tanár és nem informatikus, ez nem tudom miért befolyásolna bármit is. Vagy te úgy képzeled el gondolom, hogy ha otthon vagyunk nála kettesben, akkor is magázzam, és még jelentsek is neki, igaz? Nemtom hol élsz te, de remélem jobb gimibe nem vesznek fel, ne is haragudj. És a legelszomorítóbb, ha egy 50 körüli vénkisasszony tanárnéni mondja ezt, csak legyintek rá, oké, na de egy 26 éves ..... ajajjj, voltál te már pszichológusnál ?

2009. ápr. 20. 08:48
 24/51 anonim ***** válasza:

Na a pszichológusról szívesen elvitatkoznék veled. Miért baj, hogy 26 évesen még ismerem az erkölcs fogalmát???? És én voltam az első is aki azt mondta, hogy vátj a ballagásig, aztán mehet. Felőlem 70 évesekkel is lefeküdhetsz, attól nekem nem lesz rosszabb napom. Nem szeretem ha látatlanba ossza valaki az észt. Gyere el egy órámra, aztán beszélj. Komolyan gondolom, p.ü.-ben megbeszélhetjük a részleteket.Elbeszélgethetsz a diákjaimmal is erről, én tudom, hogy mit mondanának, de nem akarok hazugnak tűnni; hát győzödj meg róla magad.

Jaj bocs a megszólításért, a diákjaimat nem szokta zavarni, de hát Ők nem is "harciasak", mint Te, sokkal inkább reálisak,nem hőbörgő fajták, ugye.

Legyen szép napod.

2009. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

"erkölcs"

jó hát itt meg is akadhatunk akkor azonnal ....

úgyhogy hagyjuk ...


A diákjaiddal sztem ne példálózz, mert az egy dolog, amit esetleg előtted mondanának a témáról, és az meg egy másik ami a valódi véleményük iskolán kívül. Feltehetően te azt soha nem fogod megtudni nyilván.


Erről az jut eszembe amikor pszichológusok és szociológusok csináltak névtelenül persze több gimiben is valami tesztet "mai fiatalokról", és így a mienkben is, na az igazgatónéni kb, eldobta magát az eredményt látván, tudod névtelenül azért elő bukkantak bizonyos "furcsaságok". ....


Az is baj, ha harcias vagyok? Igen, az vagyok ... és?


Neked is szép napot!

2009. ápr. 20. 09:11
 26/51 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy képzeld, iskolán kívül tegeznek a "gyerekeim", és sokszor van közös programunk, fiúkkal! is. Volt aki nálam is aludt, tényleg helyes volt ;) De nem történt semmi, mert az tabu.Vili? Aztán nem is bántuk meg,neki is lett komoly barátnéja; a korosztályából és nekem is a kollegák közül. Te is kitöltötted a szegénységi bizonyítványod ezzel a szöveggel de én is, hogy válaszoltam, sajnálom- irány a pszichológus.

Egyébként meg demokrácia van és szólás szabadság, én éltem a lehetőséggel, elmondtam, hogy miért nem helyes, mert EZT kérdezted..

Az előző szövegben bocsi az elírásért, fáradt vagyok

2009. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Igen, valami olyasmi, na ategeződéssel egyetértek, ugyanis sztünk is kifejezetten nevetséges, ha alig van korkülönbség köztünk, aztán ott játsszuk a hülyét egymással ... Úgyhogy nálunk ez úgy megy, hog yugyan nincs kimondva, de a amolyan hallgatólagosan elfogadott, hogy semmi se történik, ha az van, hogy "tanár úr, gyere ide lécci" stb ... Megint csak nem ezen múlik a tisztelet, aztán meg van a majom-kategória, akit nyugodtan magázunk , de kb körberöhögjük, na nem a magázás miatt, hanem mert annyira eszetlen.

Na most miért állítottam ki a szegénységi bizonyítványt? Mert leírtam, le mertem írni egy létező, valós problémát? Ami hát nem is probléma, mondjuk azt, hogy inkább csak azt csinálunk belőle.


Na amúgy írni írtál az igaz, de a kérdésemre, hogy valójában miért nem helyes, arra nem válaszoltál ...


Hű hallod, a mi negyedikes srácaink közül azért van pár olyan, aki ha fiatal tanárnéninél alszik, akkor nem hiszem, hogy "nyugton marad", aztán másnap megbeszélik, hogy "persze, felejtsük el, mind aketten hülyék voltunk ..." -de azért jól esett .-D

2009. ápr. 20. 09:21
 28/51 anonim ***** válasza:

Olyat alapból nem engednék be a lakásba akiről tudom, hogy nyomulna ezerrel-.-" De ez kedves srác volt, és iszonyat elázva....Sajnáltam volna, ha még buszoznia is kell aznap este haza (főleg, hogy együtt mulattunk-érettségi bankett után- így pláne csúnya lett volna ;)) De mondom, másnap senkinek nem kellett magyarázkodni, így nem volt gond; pedig 3an is tudták, hogy eljött velem, de annyira természetesen jött ki a szitu, hogy semmi pletyka nem lett belőle!!!(Látod, ezért magyarázom az erkölcsi feddhetetlenséget, sok barátom van a diákok közül, nyugodtan elmehetek velül bárhová, senki nem feltételezi, hogy szexelni megyünk; de én ezt komolyan be is tartom) És tök jó amikor 2-3 év után is eljönnek hozzám,hogy menjünk el szórakozni és még a közös órákat is felemlegetik mindig, hogy "az mekkora elszólás volt", meg "milyen állati volt amikor..."Na ezek nem lennének, ha bármelyikükkel is összefeküdtem volna, mert akkor mindenkit csak az érdekelne, hogy kivel és mikor, és, hogy ők esélyesek-e nálam. Ez az egyik ok ami miatt nem.

A másik nem: A munkahelyeken a kollega-kollega viszonyt sem nézik jó szemmel (nem a tanárok fejével van baj,ilyenek az emberek és pont). Azért, mert teljesítmény romlást feltételeznek- sokszor nem is alaptalanul a munkában. Példa:a párommal- szintén tanár- 1évig titkoltuk, hogy együtt vagyunk; aztán kiderült.Kaptam én a képemre mindent; pedig semmi rosszat nem tettem, Ő is egyedül álló volt, én is, egykorosztály- hát összejöttünk.De annyit sose bőgtem, mint akkor; inkább nem részletezem az okokat.Most gondolj bele a szituba, ha egy diákkal...! Az egyik legfőbb kritérium a pedagógussal szemben az erkölcsi tisztaság(nem azért mondom, hogy cukkoljalak, ez így van), még jó, hogy betartom, mert piszok nehezen tudtam elhelyezkedni és tudom, hogy nem tudnék megint a szakmába ha 1szer kiraknak. Márpedig én szeretek tanítani.És olyan túlkínálat van tanárból, hogy az én kis részmunkaidőmre kb. csak 28an várakoznak most,árgus szemekkel várva, hogy hibázzak.Az iskolák megtehetik, hogy vállogatnak és meg is teszik. Ezért vigyázok arra, hogy semmi olyan ballépésem ne legyen amire lecsaphatnak. Farkas törvények vannak most.

Bocsesz ha hosszú voltam, de remélem mindenre kimerítő választ adtam.

2009. ápr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

jó, hát a lényeget kimondtad:

"az emberek fejével van a baj" ....


Hát nálunk azért ha ilyen lenne, hogy a srác elmegy aludni a tanárnénihez, hűűűűű nem is folytatom, az amolyan egyértelmű nem is kérdez senki semmit, úgyis tudják, és talán nem véletlen, hogy egyértelmű ... Nálunk legalábbis.


"feddhetetlen erkölcs" -szerinted van ilyen? vagy mi ez? leginkább az emberek együgyüsége csak sztem, ahogy te is írtad, hogy mert nem nézik jó szemmel és nincs rá magyarázat, csak pont, csak mert. Hát ez rendkívül értelmes ... Értem én amire gondolsz, csak pont ezért bosszantó, bár ne érteném ....

2009. ápr. 21. 13:50
 30/51 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem nálatok volt ez a szitu, úgyhogy nem volt semmi "hűűűű!" Vannak még ilyen elmebeteg idióták, akik szerint normális ha a diák nem fekszik le a tanárral.

Sajnálom, hogy mégse érted amit magyarázok.Személyes támadásnak veszed,pedig szó nincs róla. És én támogatom, hogy egy nőnek idősebb férfira van szüksége!(Ezért nem kezdek kisfiúkkal,akinek azok jönnek be, hát jó étvágyat hozzá pl: ottani igazgató néni;)) Majd térj vissza a kérdésre ha már dolgozó nő leszel, addig úgyis csak egy oldalról látod a dolgot,és azt sem objektíven.Tudod;társadalom, felelősség, szocializáció blablabla.Vannak íratlan szabályok, amit természetes (lenne), hogy betartunk. (Ilyen pl.,hogy elvisz a rendőr ha pucéran mászkálsz az utcán; fúj milyen világot élünk, ennyi hülyét egyrakáson o.O ikszdééé) Vita lezárva, sok szerencsét az új kapcsidhoz, legyetek boldogok, sikeres érettségit

2009. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!