Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy negyedikes (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy negyedikes (19 éves) tanítvány szerelmes a fiatal tesitanárába?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tűnik kölcsönös is a dolog, tehát 18-on felüliek vagyunk, a tesitanár is éppen csak végzett szóval fiatal és jól néz ki, ebben van akkor bármi ciki?
2009. ápr. 15. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Csak érettségizz le, aztán mehet a lamour.. Előtte necces, már ha a pasi hosszabb ideig szeretne ebben a szakmában ténykedni
2009. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Igen, necces ... talán ,....

de ez miért van így? miért ne lehetne egy 19 és egy 24 éves együtt? Most attól ő lesz rosszabb tanár vagy én leszek rosszabb diák? Komolyan nem értem az ilyen képmutató hozzáállást soha, hogy csak mert tanár, miért kellene másképpen vélekedni ... de aki tanár elmondhatná mi a véleménye ...

2009. ápr. 15. 11:07
 3/51 anonim ***** válasza:

Egy tanárnak nevelő szerepe van és nem élhet vissza a diákok bizalmával. Mégha egy másik iskola diákjával járna az is furán mutatna. Ez nem képmutatás. Neked is túl nagy a kockázata annak hogy neki a tiltott gyümölcs kell és nem te. Mostmár tényleg nemsokára érettségi, miért nem tudsz türelmes lenni? Sok szenvedéstöl megkímélheted magad.


Amúgy elárulom neked hogy volt olyan tanárom aki egy talán 6-7 évvel azelötti diákját vette el feleségül, és volt egy tanárnő akiröl kiderült hogy jár az egyik sráccal, igaz csak érettségi után derült ki. Fura hogy ezek is mindaketten tesitanárok.

2009. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

jó akkor mondok neked meredekebbet ...

táborban mindenki előtt köztudott volt hogy X és Y aludt a sátrában ... mégse lett semmi botrány, és sztem ez így van jól.

Én értem amit nevelés alatt értesz, de ez itt a legfőbb gond, hogy a nevelést sokan inkánn idomításnak gondolják, hiszen most miért ne lehetne jó "nevelő" csak mert ő is tud szerelmes lenni?


ja azt meg ne is mondd amit ...

Nálunk az is köztudott, hogy a 32 körüli igazgatónéninek igencsak bejön pár negyedikes srác, sőt volt amelyikkel már volt is ...

Na most ...izé ... mit mondjak erre? Mindenki tudja, de persze hallgatólagosan, szóval mindenki játssza a szerepét de az izgi, hogy a srác pl. reggel az igazgatónénitől jön suliba ...

no comment :-)

2009. ápr. 15. 11:39
 5/51 A kérdező kommentje:

De várj!

Ez miért lenne visszaélés a bizalommal? Komolyan nem értem :-(

2009. ápr. 15. 11:40
 6/51 anonim ***** válasza:

Be kellene iratkoznom abba a suliba, egy ilyen igazgató néni jó kaland lenne. :)


Szoval, talán nem sikerült normálisan leírnom, de ez tény hogy tanár diák közt olyan viszonyok vannak hogy az ilyen szerelem meg hasonló dolgoknak nincs helyük. Nem megyek bele hogy miért, nem is tudnám érthetően leírni. Társadalmilag nem elfogadott a dolog és a barátod elveszítheti az állását. Mindjárt leérettségizel tényleg már csak 1-2 hónap kérdése. Legyél türelmes.

2009. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

hát ha a mi sulinkban a falak beszélni tudnának...nálunk is van tanár diák ekecs és szerintem minden suliban van ilyen...


de azér én is várnék ezt a két hónapot igazán kibírhtnád azán utána télleg mehet minden a normális úton mert korban összeilletek...


van egy ismerősöm lány 18 éves most érettségzikés a 30 éves volt tesitanárával jár mondjuk nála az a mák hogy a tanár általánosban tanít de akkor sem mutatkoznak mert hát mit szólnának...sajnos ilyen világban élünk

2009. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

Helló,

ha már voltak a sátrában, lehet, hogy te is egy leszel a "sátras" csajok közül. Ha érzelmileg tudod kezelni, hogy akár suli (érettségi előtt stb.) közben szakít veled, akkor, mivel mindketten felnőttek vagytok, szerintem mehet a dolog. Az iskolában tanár és diák vagytok, így nem javaslok semmilyen érzelmi közeledést nyilvánosság előtt. Munka után viszont gond nélkül megvárhatjátok egymást, stb.

2009. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
Én volnék az első hozzászóló, aki tényleg tanár, igaz még csak 3 éve, de! Látom mennyire egészségtelen ha a tanerő a diákkal örömködik.Főleg ha az illető ilyen fiatal, mert akkor nagyon nehezen tudja kialakítani a kötelező tiszteletet, hát még ha kiderül, hogy "ez az aki a Rozival jár".Egyből pletykák középpontja lesz, és a maradék tisztelet is oda. Lehet így tanítani, csak minek. A jó pedagógus erkökcsi mintakép is ám, de ezt sajnos a kollegák igen nagy hányada nem veszi komolyan.Sajnálatos, hogy diplomát adnak ki mindenféle alakalmassági vizsga nélkül. Még a mozdonyvezetőknek is alkalmasságin kell átesniük, de a "mezei" vasúti tiszteknek is -anyám vasutas onnan tudom - és a tanárok felelőssége sem kisseb, akkor miért alkalmas a tanításra boldog- boldogtalan? Nem értem o.O
2009. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:

Figyi, én nemsokára pedagógus leszek és elég fiatal. De hasonló esetben biztos kivárnám azt a pár hónapot, amire a lány végez. Addig max titokban, mert tényleg úgy kivághatják a tanárt, hogy lába sem éri a földet.


Hogy miért? Mert csak. A könyvtárban is csöndben kell lenni, pedig szerintem senkit sem zavarna, ha beszélgetne az a pár ember aki ott van... Csak amíg könyvtárban max rád szólnak, itt bizony a karrierje múlhat rajta.

2009. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!