Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy negyedikes (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy negyedikes (19 éves) tanítvány szerelmes a fiatal tesitanárába?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tűnik kölcsönös is a dolog, tehát 18-on felüliek vagyunk, a tesitanár is éppen csak végzett szóval fiatal és jól néz ki, ebben van akkor bármi ciki?
2009. ápr. 15. 10:06
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Már csak az nem világos, hogy ha X és Y is aludt a sátrában, te mi a fenét akarsz tőle???

(ha jól értettem)

2009. ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

jaj, az más

az egy dolog h aszem két éve a nyári táborban elvolt kicsit, de mi köztünk kicsit más a dolog, sztem jóval komolyabb ennél.

DE ti is ezt mondjátok, hogy "csak titokban", na most ez tök jó, tehát komoly kivetnivalót ti sem láttok benne, csak mert ilyen a társadalom és kész? Ezt borzasztó!

De aki azt mondta, hogy kirúghatják, az mondja már meg nekem, hol van leírva az, hogy a tanár a felnőttkorú diákjával nem tarthat fenn kapcsolatot? Esetleg konkrét jogszabály van erre? Mert akkor megnézném .. Vagy mégis mi alapján rúgják ki, hiszen amúgy szereti nagyjából mindenki, jófej tanár.


Na igen, és látjátok, nem csak én képzelgek, más is írta, hogy "ha a falak beszélni tudnának", na igen, ehhez se kell komment ... tudom én .... Csak ezt bírom, hogy látjátok amolyan titokban kezelve mindenki tudja, csak nem szabad kimondani, na most akkor mégis csak jól mondtam én hogy csupán képmutatás, semmi más.


Én értem, hogy legyek türelmes meg csak két hónap és stb, de magát az elvet nem értem, hogy miért kell kötelezően megszűnni embernek lenni ha valaki tanár ...

De azért köszi!

2009. ápr. 15. 16:42
 13/51 A kérdező kommentje:

Ezt se nagyon értem, hogy "a jó pedagógus erkölcsi mintakép is" és emiatt nem szabadna. Hát ezek szerint erkölcstelen, ha két ember oda van egymásért? Ebben mi erkölcstelen?

Hát én ezt úgy nem értem ahog yvan. Akkor a jó pedagógusnak azt kellene mutatnia, hogy mindenki apáca és szerzetes cölibátuisban? Ez lenne a helyes?

2009. ápr. 15. 16:50
 14/51 anonim ***** válasza:
HA leérettségiztél akkor már nem vagy a tanítványa és akkor már mehet. Mit gondolsz picim, miért nem elfogadott az orvos- páciens viszony sem, hmm? Mert akkor már diszkriminációról beszélünk a TE javadra és mások hátrányára...Azt sugalmazza a tanár, hogy mekkora menő már tanárnak lenni, mert akkor a suli jó húsaival lóghat a szertárban. Na már most egy tanárnak minden mást kellene sugallnia csak ezt nem :(( Sajnállak, hogy nem érted. Nem feltétlen törvénykönyvben kell keresni, az etikai kódexben hamarabb megtalálod, hogy miért "nem szabad".
2009. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Szösszenet a már említett etikai kódexből ( Google is your friend ;)) : " A pedagógus viszonya a diákkal kizárólag! mester- tanítvány viszony lehet. Pedagógus a magánéletét nem viheti az iskolán belülre.."

Máris két pontban ütközik a Te elképzeléseiddel, de olvasgassd tovább, van még párja is.

2009. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy én nem értem, értem amit mondotok páran, de azért ha nincs erre jogszabályami tiltja, akkor remélem úgynevezett etikai kódex alapján már csaknem ítélkezik senki.

Hát amit írt valaki, hogy "mester-tanítvány", nos nemtom, akkor én járok biztos rossz helyre suliba, de sztem ahogyan a diák, úgy a tanár is ember, és miért ne vihetné a magánéletét az iskolába úgymond? Most nem is erre gondolok, hiszen oké, mi nem vinnénk és nem is visszük, na de egy tanárnak is lehet rossz napja, egy tanár is .... akármi ... számomra ez megint valami olyasmit jelent, hogy a képmutatásnál kötünk ki.


Na oké, már eltávolodtunk a kérdéstől, én mondom, hogy nyilván nnem ezen az egy hónapon múlik, csak én nagyon csodálkozom, hogy ha tanár valaki, akkor miért kell azonnal álszentnek is lennie? Vagy ha meg sok tanár így gondolja, akkor nem véletlenül olvasom más kérdéseknél, hogy hát igen, a mai tanári kar olyan amilyen ...


De most már felizgattatok, megnézem mi ez az etikai kódex, de az akkor is kérdéses nekem valahogy, hogy ha emiatt kirúgnának netán egy tanárt, akkor szóval ez mégis milyen jogalappal történik .. Mert hát a jog az mégiscsak jog, nem pedig etika, de oké, elolvasom ha megtalálom, ígérem. Köszi szépen!


És szerintetek nem vicces az, hogy netán majd az az igazgatónéni rúgja ki, aki meg együtt "alszik" pár negyedikes sráccal olykor-olykor? Tiszta vicc ez az egész komolyan.


(ja és oké, én voltam félreérthető, de fiú vagyok, nem lány!)

2009. ápr. 16. 17:04
 17/51 A kérdező kommentje:
Olvasgattam, de egy hatalmas baromság. Na meg nem tudom kik és kikről írták, de ilyen nagyjából nem is létezik a való életben.
2009. ápr. 17. 21:40
 18/51 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ennek a pasinak csak a friss hús kell. Az előélete is ezt bizonyítja.

A tanári hivatás szégyene az ilyen.

2009. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

De miért mondasz ilyet?

Tehát szégyen mert bejövünk egymásnak ....

Komolyan nem értem az ilyen hozzáállást, de mondtam már, biztos én járok rossz suliba akkor, bár ennek örülök, mert nálunk is az idősebb korosztály kb ilyen ahogy te is leírod, de a fiatalabb tanárok azért már igencsak mások ...

Diákszemmel pedig annyi csupán, hogy legalább a diákok is látják, nem egy begyöpösödött vénkisasszony a tanári banda zöme, hanem vannak köztük emberek is ... Úgyhogy én ezzel kapcsolatban negatív véleményt még nem hallottam (na leszámítva a mai is fehér köpenyben mászkáló 50-60-asokat, akik előadják magukat, de aztán meg a hátukl mögött az egész suli röhög, lényeg hogy ők meg vannak nyugodva, látszatra tiszteljük őket persze. Hogyne ..... Amig ott van, valóban nem röhögjük képen, de aztán ha kimegy, kb "szerencsétlen hülye" az általános vélemény.

2009. ápr. 18. 09:34
 20/51 anonim ***** válasza:

De könyörgöm Kedves Kérdező!!!

Miért nem gondolsz arra, hogy ha már előtted is összebújt más diákokkal, utánad is össze fog????


Semmi bajom a tanár-diák szerelemmel, de amíg a tanárod, nem lehet köztetek testi kapcsolat. Nem törvény, de az etikai kódexben benne van, és az épp olyan súlyos dolog. Azt már sokan leírták, hogy az állását is elvesztheti, ha kiderül az ilyesmi. Azért mert az ember (tanár) onnantól nem lesz objektív a párjával (diákkal) szemben.

2009. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!