Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy negyedikes (19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy negyedikes (19 éves) tanítvány szerelmes a fiatal tesitanárába?

Figyelt kérdés
És ráadásul úgy tűnik kölcsönös is a dolog, tehát 18-on felüliek vagyunk, a tesitanár is éppen csak végzett szóval fiatal és jól néz ki, ebben van akkor bármi ciki?
2009. ápr. 15. 10:06
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

Ne hari, de


1, Nem veszem személyes támadásnak, semmi gond

2, Nagyon rossz példát hozol fel, ugyanis meztelenül mászkálni az utcán az vagy elmebaj ugye és pszichiátria vagy bűncselekmény, tehát koránt sem íratlan szabály, ahogy te mondod ....

3, És végül, én tényleg olyan kétértelmű voltam? Már olyan sokadszorra írom, hogy nem vagyok lány !!

Fiú vagyok, és a tesitanár is fiú ... Ez van ...

4, Köszi, remélem jól sikerül az érettségi, neked is minden jót!

2009. ápr. 21. 21:16
 32/51 anonim ***** válasza:

Most átolvastam a Kérdező hozzászólásait, az utolsót kivéve sehol se látom, hogy te is fiú lennél.

Szerintem ez esetben akkor is úgy fog repülni a tanár, mint a madár, ha kiderül, még akkor is, ha a pasija nem gimnazista, és nem a sulitokba jár.

2009. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Na azért alig durva ez az utolsó hozzászólás ....

Mert? Eddig is voltak neki is fiúi, meg nekem is, most meg egymásnak jövünk be, ennyi.

Most miért repülne? Csak azért mert meleg? Azaz tőlem függetlenül is mert meleg? Na hallod gratulálok, igen értelmes lehetsz, de ha netán repülne ahogy mondod, akkor remélem lesz annyi esze, hogy úgy bepereli a sulit diszkrimináció miatt, hogy azt megemlegetik örökre.


Megjegyezném, nem az egyetlen meleg sem a tanári karban sem a diákok között, nemtom ez miért akkora csoda ...

Miért vannak ennyire szűkagyú emberek? Magfyarázd már el nekem lécci mégis mi a baj azzal, ha meleg? Attól most akkor rosszabb tanár? Pedig mindenki szereti, tök jó fej, nemtom mégis mi lenne a probléma. De hát ez a probléma, azaz az olyanok mint TE, akik szerint csak mert meleg már nem is lehet jó tanár. Na akkor elég sok tanár repülhetne, azt hiszem, mert csak én ismerek jó párat sulin kívül is.

2009. ápr. 22. 08:52
 34/51 A kérdező kommentje:
De ha már itt tartunk, és így állsz hozzá, még tiszta szerencse, hog ynem volt egyértelmű sokaknak, pedig én soha nem állítottam, hogy lány vagyok. Gondolom akkor azonnal nekem esett volna mindenki, hogy mocskos buuuuu ... na erről ennyit.
2009. ápr. 22. 08:54
 35/51 anonim ***** válasza:

Áácsi!

Én egy betűvel nem írtam, hogy ez az én véleményem is, hogy ezt én helyesnek tartom!

Csak azt írtam le, hogy szerintem a mai magyar valóságban ez így működne.


De szerintem, ha meleg és úgy fekszik össze már ki tudja hány sráccal a suliból (amit te is írtál!) Akkor a helyzet még rosszabb.


Abból pedig, hogy csak a tanár-diák viszonyra reagálsz mindig, azokra a hozzászólásokra meg nem, amik kritizálják a tanárt, mert többekkel is összejött már, és abból, hogy NEM írtad eddig sehol, hogy mindketten ffiak vagytok, úgy vélem, hogy a kérdés KAMU.

2009. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

Persze, akkor legyen KAMU .....

Te nema földön élsz ezek szerint, szal mindegy.

Talán minden idióta kérdésre, felvetésre reagálnom kellene?

De akkor ha azt mondod nem helyesled és nem engem támadsz (??) akkor írd le kérlek poontokba mi az amit tudni szeretnél, és ígérem válaszolok mindre !!

2009. ápr. 22. 09:21
 37/51 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent tudok.

1. Van egy szerelmes fiú

2. Van egy tesitanár, aki több sráccal is összefeküdt már.

3. Erről a szerelmes fiú nem akar tudomást venni. És folyamatosan azt kérdezgeti, hogy akkor most ő miért ne jöhetne össze ezzel a tesitanárral.

Ennyi.

2009. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Nem, a példa nem rossz, gondolj csak a prinitív közösségekre. Ott működik a pucérság az elmebetegség égisze nélkül is:) Azért,mert ott AZ az elfogadott! Érted már? A mi civilizációnk ilyen, ezek a sajátossságai; korlátokat állít, amelyeket ha megszegsz deviánssá válsz! De ettől működik a társadalmunk, ezért nem fajulunk oda, hogy a nyílt utcán szexelünk, agyonütünk valakit, mert ehhez van kedvünk stb. És ehhez az ilyen látszólag értelmetlen hülyeségek az első kis lépések, hogy betartjuk a tanár- diák viszony tisztaságát. Amikor tanítani kezdtem nekem orrpiercingem volt és mindkét fülem tele karikával. A főnök azzal kezdte, hogy: "Akarja az állást? Akkor azokat a förtelmeket eltávolítja holnapig!" Ha mindenkire ráborítanám az asztalt, csak, mert ilyen hülye konzervatív módon áll hozzá, akkor mára már lassan éhen is halnék.Ja, és minden testékszeremet viselem a mai napig, csak otthon ;)Ez az én dolgom, hát minek kötném más orrára? Ugyanaz a tanár-diák viszony is; otthon a 4fal közt elfogadott.Kész.Elnézést, hogy csajnak gondoltalak, rosszul ítéled meg, így sem látlak rosszabb embernek, nincsenek előítéleteim, a kutyusom is egy melegtől van, mai napig el szokott jönni meglátogatni a "kishavert", és képzeld! nem állok neki lefertőtleníteni utána a széket ahová ült! (Ajj, Te tényleg egy konzervatív suttyónak látsz engem :O ) Megharagudtál amikor naívnak neveztelek, pedig így van, és ez még csak az első pofon amit a társadalom osztott le Neked, hidd el lesz még párja is, annál sokkal durvább, hogy most lefeküdhetsz-e a tanárral, vagy sem. Remélem minden jól alakul majd az életedben és majd idővel mindent megértessz amit itt most hiába magyarázok.

És mégegy kalappal az érettségihez ;))))

2009. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Nem, nem haragszom, csak ezt a hozzáállást nem értem. Most akkor deviáns vagyok, mert meleg vagyok? Meg az összes meleg srac meg a tanarok is? Hat nemtom, ...... Nezd, nem ma kezdtem a szakmat úgymond, mert 15 évesen is volt mar kapcsolatom, de ez alatt csak azt tanultam meg, hog yhülye és korlátolt emberekkel nem kell haverkodni, és ennyi. Mert normális emberek között meg nem probléma, ez mar 1000 alkalommal beigazolódott. Legjobb haverom egy hetero srác, tud mindent , és mégis a legjobb haverom. Na akkor biztos ő meg emiatt deviáns ... de azért en szerencser azt latom, hogy a mi korosztalyunk mar joval nyitottabb ebben a kerdesben, hála istennek.

Na most ha te a piercingjeid miatt nem kapsz munkat, akkor az durva, de nem is maga a jelenseg (bar az is), hanem a stílus, hat nekem ha igazagató ilyet mondana a helyedbe,m ott garantalan megpofoznam , aztán elmennék, nem is kellene a munka. Pedig nem szeretem a piercingeket, ezt is tedd hozzá, egyszerűen csak nem bírom a tirpák embereket, azaz semmi köze hozzá.


DE most mit mondasz a tarsadalmi korlatokról? Tehát nem értesz ugyan egyet vele, de megse lehet meleg egy tanár? Na hallod, akkor páran (akár családos álhetero ürgés is) elhagyhatják a pályátokat ....

Tudom, igen, tudom, ez itt az atlag magyar reality, elég horror, de sebaj, figyi van nekem egyetemistas ismerősöm, ott is a kolesz tele van meleg srácokkal, én nem hiszem, hogy ez gond lesz nekem ...

Bar most ugye a kérdés is arról szólt, hogy mi kettenm szeretnénk együtt lenni a tesitanársráccal, és menni is fog, a nagy örömhír, hogy a jövő héten megyek utoljára suliba ... Aztán meg teszek mindenre, kinek tetszik és kinek nem, de amúgy az osztályból nem is egyen tudják és no problem, mindössz egy idióta van, aki nem nézi jó szemmel, de az is sztem inkáébb irigykedik csak (lány), hogy miért nem az övé ...


Hát csak nem tetted fel a kérdéseidet, de okés, nekem 8.

Akkor könyveld el kamunak es ennyi.


Köszi meg egyszer, remélem jól sikerül, bar inkabb azt kívántad volna, hogy a kapcsolatunk jó legyen, de persze azt nem :( Azért köszi

2009. ápr. 22. 21:47
 40/51 anonim ***** válasza:
Ehh, asszem valami nem stimt. A legutóbbi oldalon én csak két hozzászólást írtam, és nem én gondolom, hogy a kérdés kamu.Az utsó válaszod mind nekem szól? (Teljes képzavar o.O) Jajj, egyszer majd rájössz, hogy milyen nehéz elhelyezkedni ebben sz..r világban,és akkor hajlandó leszel kompromisszumokat kötni. Én sajna nem voltam abban a szerencsés helyzetben, hogy anyámék eltartottak volna amíg megtalálom az über-szuper állást, ahol elfogadnak olyannak amilyen vagyok. És senki sem mondta, hogy egy meleg nem lehet közalkalmazott.Ugyanazok a szabályok rá is, akár a heterókra. Nyitottabbságról beszélsz, nem tudom, nekem nem annak jön le; inkább nagyhangú kivagyiság az egész,ez a meleg-dolog is leginkább újhullámos ártalomnak tűnik nekem, "ez a divat meg az üvegszem"-feelingje van.Én megértem ha valaki tényleg más, azáltal nem lesz kevesebb,sőtt!, de ezek az emberek általában nem akarják beverni a fejem ha esetleg nem egyezik a véleményünk.Te nem vagy deviáns csupán agresszív -.-" És nem észérvekkel vitatkozol,hanem leszúrod a másikat.Nem értelek, miért vagy ennyire ellenséges? :(? ja,ez lemaradt: Sok boldogságot Nektek!
2009. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!