Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok csúnya és szorgalmas is meg talpraesett 20 éves lány vagyok!

Akikkel eddig szerettem volna kapcsit mind csak azt akarta!Meg is mondták előre!

Olyan rosszul esik nekem hogy senki sem vesz észre!


2008. márc. 5. 20:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt látom a 19 es totál ki van szex hiánytól és örülne ha neki ledobná egy két csaj a bugyit ert a végén bekattan :D

A 20 as meg modern felgyorsult világ sablon szöveggel meg a vallási dolgokat elővéve ami nem mindenkire jellemző próbálja le dobatni a bugyit a csajokkal.

Meg volt olyqn szöveg is de az azt hiszem a 19 es,hogy hagyja,hogy egy pasi kipróbálja a szexet vele mert az az alap,de kérdem én ha kapcsklatot akarok valakivel,miért kéne kipróbálnom az illető,vagy felpróbálnom,nem ruha egy nő vagy egy autó,hogy menjek vele egy kört vagy felpróbáljam. Férfiként én is azt támogatom ne a tömegek után menjünk mert sablonosak leszünk,nem kell az első randin lefeküdni senkivel sem csak mert ez a trend járja a híres "felgyorsult" világban. Sőt szerintem a várakozás sokkal jobb,ső smárolni sem muszály az első randin,ez a baj az emberek elsietnek mindent minden azonnal kéne,pedig az igazán jó dolgokhoz idő és türelem kell. A felgyorsult világhoz meg annyit,hogy inkább az emberek elbutulása gyorsult fel.

2017. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

35N

Kicsit régi a kérdés, és a válaszokat se olvastam el.

Én sem kellettem senkinek. Mindenki csak azt akarta (volna). Van férjem, de ő is csak azt akarja. Amúgy átnéz rajtam. Vagy át se néz. Ilyen a világ. Mindenki csak magát szereti.

2018. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindenkivel, akivel egyáltalán beszélek olyan érzésem van, hogy legszívesebben megkérdezném tőle, hogy "Te amúgy kihez beszélsz?" Az emberek nem látnak az előítéleteiktől, nem kíváncsiak a másikra.
2018. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező 11 év múlva már nyugtas meg, hogy lett valakid vagy családod? Vagy egy életcélod ami mindennél többet ér.


Férfiként én se kellek, átnéznek raktam az átlag csajok, barátkoztak és kész vége. Voltak olyan kapcsolataim, hogy 1 éve nem láttam az illetőt majd a következő éven felbukkant és rám se ismert. Pedig jóban váltunk el...


Ez tegnap volt 😂 persze most már tudom, mindig a legrossszabra kell számítani kapcsolatok terén.


Aztán kipróbáltam a Tinder, Bado és társait röhej az égész. Én meg nem fogok 50-100km utazni egy idegenért az tutit, közelben meg nem kellek senkinek átlag nőnek .

2019. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!