Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok csúnya és szorgalmas is meg talpraesett 20 éves lány vagyok!

Akikkel eddig szerettem volna kapcsit mind csak azt akarta!Meg is mondták előre!

Olyan rosszul esik nekem hogy senki sem vesz észre!


2008. márc. 5. 20:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
98%

én azt vettem észre hogy a pasik megnézik a kirívóan öltözködő nőket, de 2 féle reakció van:

1. De meg b....nám

2. pláza p.csa.

Komolyra egyik sem gondol. Pasik közt nőttem fel,kb 20 pasi közt voltunk 3-an csajok. Soha nem voltam az a kifejezett nőcis csaj, mert meg is szóltak volna.Nem vagyok ronda, de nem tartom magam királylánynak sem. Nem hordok miniszoknyát és köldökig kivágott felsőt. Csak azt veszem fel ami kényelmes és jól érzem benne magam és nagyívben leszarom ha nem trendi.Ettől függetlenül mindig volt pasim és nem csak egy éjszakára. Nem festem magam, csak ha buliba megyek.Lehet, hogy ez a titka. Nem akarok más lenni, mint aki vagyok.

Nekem bejött ha gondolod próbáld ki!

A mostani párom meg is mondta, hogy ezt szereti bennem.Reggel inkább az ő pólóját vasalom, mint hogy a fejem vakoljam. Ő ezt értékeli.Én meg neki akarok tetszeni másnak nem.Nem sokat írtál magadról, úgyhogy ezt csak egy lehetőségnek írtam. Légy önmagad és rá fogsz találni arra aki téged szteret.

2008. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%

szia! rádtalált már a nagy ŐőŐ? :) Remélem, h igen, s boldog vagy!!!


Kérlek, számolj be a fejleményekről.(egy ugyanilyen cipőben járó 19éves lány)

2008. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném elhinni, hogy igaz amit mondtok.

Hogy légy önmagad és *** le hogy ki mit szól meg, hogy kellesz vagy nem.

Hát tudjátok, én 24 éves vagyok hasonló cipőben, mint a kérdező, azzal a különbséggel, hogy én nem vagyok szép, maximum átlagos, ha felturbózom magam,talán kicsit fölötte és erős, ám arányos testalkatú, ha éppen lefogyok.

Se a dagadt se a vékony állapotomban nem tudok mit kezdeni ezzel az egész párkapcsolat kérdéssel. Tényleg nem tudok már mit kitalálni. Se lazán, se görcsösen, sehogy nem megy.

Lehet, hogy egyszerűbb beletörődni, hogy vannak nők, akiknek az élet ezen szelete egyszerűen kimarad.

2009. márc. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 2009-03-05 01:50

Pontosan ugyanígy vagyok, ahogyan Te. Mind sorsban, mind gondolkodásban. De jó lenne, ha vki rácáfolna erre a nézőpontunkra...:S

2010. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Jax25 válasza:
100%
nekem ugyan eza gond csak rosszabb csunya vagyok és még baráti szinten se álnak velem szóba a lányok... 25f
2011. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Nálam is ez a helyzet:S De én nem tartom magam csúnyának de olyan nagyon gyönyörű sem vagyok. Viszont barátnőm nem nagyon van, eddig mindig féltékenységből mentek tönkre a barátságaim. Bár azt nemtudom, hogy egy igazi barát miért féltékeny a semmire... De amióta az exem kidobott nem kellek én se senkinek csak 1 éjszakára... annyira elegem van már belőle:(
2011. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
2011. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%

Emberek, nem érdekel hogy majdnem 5 évvel ezelőtti poszt, de írok:

Csajok most őszintén, mi a szöszt sírtok azon, mert egy srác szexelni akar? Komolyan? Az az élet része, vagy tévednék? Attól mert szexelni akar, nem egyenlő egyből azzal, hogy tényleg csak azt akarja.

Másrészről, szép csajok, ne álmodjatok már boldog életről, amíg olyan magason tartjátok a lécet.

Annyira elegem van abból, hogy jajj, ez nem jó, az nem jó.

Talán lejjebb kellene adni...

Egy jó kapcsolat alapja, mindenhol a szexualitáson alapul.

Ha nem vagy képes adni, akkor ne várd már, hogy majd bármit is megtesznek értetek a pasik.

Én is olyan srác vagyok, aki vágyna a szexre, de a szerelemre is. Nem érdekelne, hogy 1 héten max 1-2x történne meg, mert nekem az is fontos, hogy lelkileg, fizikailag ott lehessek amellett akit szeretek.

Ha most összejössz egy pasival, egy idő után úgy is egy csomót fogtok szexelni, ha meg szégyenled a szexet, ne akarj magadnak pasit.

Ellent mondtok egy olyan dolognak, ami a világon a legjobb. Ha rossz dolog lenne, akkor mondjátok már el, miért csinálják több millióan naponta, és ezekben a percekben is?

Akkor most mindegyik nő aki épp szexel, az ribi a szemetekbe? Most ne várjátok el egy "már nem szűz pasitól", hogy ne akarjon már szexet. Ez rosszabb mint a drog, ha elkezded.

Nagyon sokszor fordul elő az, az én esetembe is hasonló képen, hogy... látjuk, tudjuk, hogy másoknak van párja, és egyszerűen rosszul esik a tudat, hogy ő tudja csinálni, mi nem. És maga a féltékenység érzete is növeli a vágyat.

Továbbá, ti is vágytok a szexre, lehet nem minden pasival, de az még szerintem nem a vég, ha pasi szexet akar, mert attól, még bármit megtenne érted, lehet.

2012. dec. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
66%
A baj megint a szülők, nagyszülők vallási nevelése, miszerint "legyél szűz, lehetőleg halj is meg úgy, de azért unokákat, meg véget nem érő boldogságos családot azt szeretnénk" Hát a világ változott, az információ felgyorsult, a közlekedés felgyorsult, a kapcsolatok felgyorsultak. Az ősök mondogatják, hogy változik a világ(közben mindent csinálj úgy, ahogy ők csinálták), és nekünk az a dolgunk, hogy megmondjuk, hogy anya, apa, nagyanya, nagyapa ebbe- és ebbe az irányba tart a világ, és mivel ez az én életem, ezért én úgy döntöttem, hogy ezt- és ezt az utat akarom járni. Akkor vagy a legnehezebb helyzetben, hogyha ilyen "over-erkölcsös" életet éltek az anyai felmenőid, mert akkor elvárják, hogy te is olyan korlátolt szexuális feszültség- kerülő ember legyél. Pedig arra szükség van. Bizonyos családokban iszonyúan kemény harcok mennek azért, hogy a lány elmehessen diszkóba, vagy valahova egy fiúval(aki nem akarja jövőhéten feleségül venni, hozva a fődjét-teheneit-házát-lovát). Nehezen értik meg a szabadságvágyadat, akkor is, ha modernebb felfogásúak. Mondogatják, hogy úgy cselekedj mindenben, ahogy ŐK SZOKTÁK. Tudod a szokás határoz meg valakit. Sok esetben, csak azért nem engednek a szülők, mert SZÁMUKRA az az út, amit te próbálsz(pl. szórakozóhely, alkalmi ismerkedés, rövidtávú kapcsolat...az igaziig) JÁRATLAN. A szülő egyszerre jó és gonosz, mert hajlamos belül elkeseredni-akár irigyelni, hogy a mai fiatalok által áhított kapcsolatrendszer sokkal több boldogságot hoz, mint amit ők éltek meg annyi idősen(vagy egész életükben). Ha minimum átlagos, ápolt, elegánsan sminkelt lány vagy, és élsz a XXI. század ismerkedési lehetőségeivel, előbb- utóbb találsz valakit. Ha nagyon nem megy, akkor nyiss meg te szimpatikus srácokat, és dolgozz ki egy B- lerázó tervet, ha nem illenétek össze! (A szülőket pedig keserítsd csak el rövidtávon, mert ha mellette eredményeket tudsz felmutatni, és látják, hogy boldog vagy, akkor be fogják látni, hogy nincsen bizonyos kereten kívül az életedbe beleszólásuk!- és ha ez a része nem illik rád, akkor üz. a többi ilyen lánynak. F/23
2015. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
91%
Én meg olyan nőt keresek aki nem csak szexre jó.
2017. jan. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!