Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok csúnya és szorgalmas is meg talpraesett 20 éves lány vagyok!

Akikkel eddig szerettem volna kapcsit mind csak azt akarta!Meg is mondták előre!

Olyan rosszul esik nekem hogy senki sem vesz észre!


2008. márc. 5. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
32%
Háát, mostmár kezdem elhinni,hogy tényleg úgy van,ahogy gondoltam. Én is 20 éves vagyok, szép és csinos lány. Én mindig azon voltam kiakadva,hogy körülöttem már mindenkinek volt barátja, nekem az első 17 évesen. Pedig mindenki azt hinné ha rámnéz,hogy átment rajtam egész Budapest,az olykor kihívó megjelenésem miatt. 17 évesen is egy ismerősömet hívtam fel,hogy vegye már el a szüzességem, mert szégyeltem,hogy bomba külsővel még mindig az vagyok, a körülöttem lévő ocsmány lányok meg már rég nem azok. Akikre én rávoltam állva, ők is szintén csak azt akarták. Nekem meg annál mindig is több kellett. Szóval, komolyan engem sem gondolt egy férfi sem, csak a sexy lányt látták bennem. De ha belegondolsz logikus az, hogy egy csúnyább lánynak előbb akad valakije, mert az kevesebb igényt tart a srác külsejére, hamar megtalálja zsák a foltját. 1-2 barátnőm a példa akiknek abortuszok is volt, nekem még akkor a hártyámat sem szakították át. :) Ha szép vagy, megteheted,hogy válogatsz. Csak olykor nehéz kiszűrni,hogy ki az aki tényleg komolyan gondolná. Ilyen külsőmmel ami nekem van, nehéz felfogni,hogy chat-en szedtem össze a páromat,és már 2 éve együtt vagyunk, és boldogok. Te is előbb-utóbb megtalálod a hozzád illő normális pasit! Tudom,hogy most rossz amit érzel, de elfog az múlni, és tök boldog leszel!
2008. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Észrevesznek,csak nem úgy ahogy te szeretnéd.Manapság elég könnyű olyan pasival összefutni aki csak szexelni akar,mert sajna elég sok van belőlük.Ne görcsölj ezen,éld az életed aztán majd rád talál a szerelem:)
2008. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

a férfi számára a párkapcsolat és a szex két külön dolog. Szexelni a legjobb nőkkel akarnak, de párnak inkább a csúnyácskábbakat választják. A dolog egyszerű önérdek. A csúnyácska lányt egyrészt kevesebben akarják megszerezni, másrészt jobban értékeli, hogy van egy pasi aki őt választotta, azaz kisebb az esély, hogy lelép. Ráadásul a csúnyácska lányok általában kedvesebbek, bevállalósabbak is. Kedvesebbek, mert megszokták, hogy kinézetüket kedveséggel kell ellensúlyozniuk és bevállalósabbak mert meg akarják tartani a pasit.


Próbáld meg kevésbé hangsúlyozni a szépségedet, próbálj kicsit szakattabb lenni...

2008. márc. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
94%
Ismerős érzés, de ne add fel! Az előttem szólóval meg ne foglalkozz. Nem kell változtatnod magadon egy pasiért sem. Olyan vagy amilyen, szép, csinos, okos és kész! Már meguntam én is, hogy nekem kell egy pasiért lobbizni. Kár a gőzért! Nem kell idegesítened magad miatta. Ha jön valaki, akkor meg egy idő után élvezni fogod azt, ha egyedül vagy. De tényleg a lényeg, hogy MARADJ ÖNMAGAD! Sok sikert!
2008. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Csatlakozom az elottem levohoz. Hasonlo cipoben vagyok, csak 13 evvel idosebben! Meg mindig varok az igazira!!!! En is kulsore jo alaku szoke kek szemu lany vagyok, es meg kirivoan sem oltozkodom, es bennem is a pasik a sex szimbolumot lattak, es allandoan agyba akartak vinni az elso alkalommal es ha nem tortent meg akkor meg leleptek. Kozben magas karrierre tettem szert biztos anyagi hatter most vagy olyan van aki azert akar mert anyagi biztonsagot lat bennem vagy csak lefektetni akar mert a felesegetol vagy baratnojetol nem kapja meg azt amit akar. es en is azt tapasztaltam nalam rondabb butabb lanyoknak sikerult. Nekem az egyik ex-em egy dagadt rusnya nore cserelt le aki meg gyerekt is szult neki!!!! En mar lassan kezdem feladni!!!! Raadasul nem is vagyok kezdemenyezos tipusu lany ami meg neheziti a helyzetet!!! de azert sok sikert neked te meg fiatalabb vagy elotted az elet hatha te nagyobb szerencsevel jarsz mint en!
2008. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert te ennyire értékeled magad!

Tudom, én voltam depis, elég sokáig...Engem senki nem szeret korszakom volt, bár dugni bárki jött volna...

El kell jutnod arra a pontra, hogy becsüld magad, és szeresd magad, mert amíg te nem vagy megelégedve magaddal, addig ez fog kisugározni, és nem fogsz találni senkit.

Szard le a világot, légy boldog, éld az életed, légy vidám, magabiztos és szexi, és hidd el, nagyon hamar rádtalál a szerelem!!

Nekem évekig volt utáltam magam korszakom, és tavaly január 11-én neten ismertem meg párom, árilisban hozzá költöztem az ország másik végére, májusban eljegyzett, szeptemberben terhes lettem, januártban idén esküvő , februárban elköltöztünk a munkája miatt az ország közepére és imádjuk egymást. És ha valaki tavaly szilveszterkor azt mondja, nemsoká szülök, pisisre röhögöm magam..

És ilyen kevés kell a boldogsághoz, hogy higgy magadban és legyen önbizalad és megtalálod, akit neked teremtett az ég!!

2008. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

pont azért nem kelletek senkinek, mert egyikünknek sem jönnek be az olyan nők mint például az első hozzászóló: " olyan szép vagyok , körülöttem mindenki ronda" stilus. undoritó és visszataszitó egy ilyen lány számunkra, ebből azt lehet leszürni, hogy elvan telve magátol, saját magát tartja a legtöbbnek midnenki fölött, és elvárná hogy örüljek hogy egy ilyen csajt megkaphattam. Hát elöször is nekem nem kell ilyen csaj, aki mellett ugy érzem hogy az egojával szétnyom és megfulladok. és ezért van mindne srác csak megakar dugni, mert az ilyen csajok csak arra jók. inkább járuk olyan lányokkal akik nem néznek ki olyan jól, vagy a legjobb ha jól néznek ki, de nincs elég önbizalmuk és ők tényleg azt hiszik magukrol hogy csunyák, mert az ilyen csajok mellett felszabadult az ember, nem kell folyton azt lesni hogy mikor ugat le ha hibázok, mert hogy ő anniyrqa tökéletes, hogy ő sosem hibázik.

tehát nem azon múlik hogy hogy öltöztök hanem az hogyan gondolkodtok az sugárzik belőletek, így mi csak azt látjuk, ezt megdugnám aztán csá, nem pedg azt hogy hogy milyen aranyos kedves szerénmy lány akivel járnánk.

ez nem leugatás, csak egy tanács.

2008. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
találtál már valakit?
2008. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
77%
Ellen Fein: Titkos Szabályok! -Ha ebbe csak belelapozgatsz, rögtön megtudod (az első öt oldal után), hogy miért vannak olyan gyönyörű nők, akik a kevésbé szépekkel ellentétben nem kellenek senkinek, vagy csak arra. Nézz utána egy könyvesboltban, nem semmi...
2008. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
nyöszörgésk helyett,tenni is kell azért h legyen vkid.. Nyilván van vmi oka h csak szexelni akartak veled. Ha őszinte vagy hidd el h megtetszel majd vkinek csak maradj normális és légy öngmadag. ( juj ez de hülyén hangzik.. de ha belegondoltok igy van)
2008. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!