Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emós srácok komolyan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emós srácok komolyan azt hiszik, hogy bejönnek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Annyira férfiatlanok, egyszerűen gusztustalan, hogy vasalják a hajukat, lakkozzák a körmeiket és kifestik a szemüket és vannak vagy 30-40 kilósok.


Miért hiszik azt, hogy ez bejövős? Vagy hogy ez normális? Azzal lennének "egyéniségek", hogy szégyent hoznak arra, amik (vagyis férfiak - elvileg)?


2011. júl. 16. 18:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jól kihasznált akkor a csajszi... Ha ilyennel van dolgod legközelebb, ne dőlj be neki.

És ha meghallod az emó szót megint vkitől így, hagyd ott rögtön. :D

2011. júl. 16. 19:31
 12/21 anonim ***** válasza:

Okés!Így lesz!;)

Csak most eléggé magam alatt vagyok mert nekem ő volt az első barátnőm!:(

Totál kivagyok,de majd rendbejövök!

Az fáj benne a legjobban hogy én tiszta szívemből szerettem őt,ő pedig ilyen lépést tett...

De am már voltak rá utaló jelek,amiből gondoltam hogy ez lesz...Talán jobb ez így.


Üdv!


18/F

2011. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

19:08es vagyok

igen, ez stílus nem divat. most nézzük a reppereket...bő pólók, ez ma hol divat? a mai divat inkább azt diktálja h testhez állóbb felsők legyenek. teljesen az ellenkező cuccot veszi fel a repper, de nem azért mert azt hiszi h divat és nem is azért mert lehet jobban bejön a csajoknak, hanem azért mert így jobban érzi magát, a saját stílusában.

és sztem ezzel nincs is gond. elég gáz lenne ha mindenkinek a stílusa ugyan olyan lenne.

2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 FullcapMania válasza:

Mármegint abba botlok h oltogatják az emo-t :/ :S

Mi a baja mindenkibek az emo-val?!

Ez is 1 fajta stílus/életérzés... nemértem mmiért kell mindig minket oltogatni??!!


ha meg enyire mondjátok h miért ilyenek/olyanok akkor---> a retro feelinges-ek miért öltöznek b**isan?? full rózsaszín stb....

Na ők gusztustalanok és homisak!!

Az emo nem az!!

És sok lánynak bejön ez a stílus..többek között az enyémnek is....

16/F emo

2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"És sok lánynak bejön ez a stílus..többek között az enyémnek is....

16/F emo"


Van lányod? :O az már karrier : DdD

2011. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 FullcapMania válasza:
Többek között az én Barátnőmnek is*
2011. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Sértegettünk téged, nehari, h b*megolsz?

És oltogatásról sem volt szó, egyszerűen arra vagyok kiváncsi, h mért vagytok ennyire férfiatlanok? Ezt a vak is látja rajtatok, úgyhogy nem kell itt a sértődöttet jétszani.

2011. júl. 16. 22:15
 18/21 anonim ***** válasza:

"Minden csaj bukik az emos 'pasikra'...:( "


igen minden kis 14-15 éves tinilány esetleg...majd felnőnek

2011. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
nem értem miért kell utálni valakinek a stílusát.mindenki más,senki sem lehet egyforma.kiváncsi lennék,hogy a kérdés írója mit szólna ha róla beszélnének így?amugy ja emo vagyok és az emo pasik nem azért néznek ki ugy ahogy,hogy tetszenek valakinek hanem mert olyan a stílusuk :D és itt nem csak öltözködésileg gondolok a stílusra hanem a lelki világra is.
2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 1. Nem létezik olyan hogy emos csak olyan hogy Emo 2. Igen bejön! Zavar? 3. Az Emoknak érzelmi okaik vannak és azért ilyenek a fekete szin a fájdalmat jelképezi amit éreznek! 4. Ennyierővel a rockereket a reppereket a gotokat sőt a hippiket is fikázhatnád 5. Te sem vagy jobb ugy hogy kussolj! Ennyi Emo girl voltam
2012. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!