Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emós srácok komolyan azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emós srácok komolyan azt hiszik, hogy bejönnek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Annyira férfiatlanok, egyszerűen gusztustalan, hogy vasalják a hajukat, lakkozzák a körmeiket és kifestik a szemüket és vannak vagy 30-40 kilósok.


Miért hiszik azt, hogy ez bejövős? Vagy hogy ez normális? Azzal lennének "egyéniségek", hogy szégyent hoznak arra, amik (vagyis férfiak - elvileg)?


2011. júl. 16. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszik ez a menő :D ha úgy néznek ki mint egy zombi feszülős cuccba mint a búzák:D közbe meg nem látnak a hajuktól semmit...azt hiszik ők a szexi férfiideálok...XD
2011. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az emós lányoknak bejön. Akik jó ha elérik a 30 kilót, szóval pont passzolnak.
2011. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják természetes kiválasztódásnak.

Amikor egy faj egyedei megérzik, hogy nem tudnának pozitívat hozzátenni a fajuk génállományához, akkor inkább próbálnak minél inkább elkülönülni a fajtársaiktól és kimutatni, hogy nem jó ötlet velük párosodni. Ezáltal ők segítik saját fajuk előbbre jutását, tehát meg kéne köszönnöd minden emós srácnak, hogy ilyen önfeláldozást hoz.

2011. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Na majd erre gondolok legközelebb, ha meglátok egyet. :D
2011. júl. 16. 19:03
 5/21 anonim ***** válasza:
a fiúk egy része nem azért csinál valamit h arcozzon és bejöjjön a lányoknak. (ez fordítva is igaz). ez egy stílus, és felvállalja. nem vagyok emós, de alapjáraton nincs velük bajom. ez olyan mint aki rocker, repper stb (csak ezek a stílusok "elfogadottabbak"). de azért bátorság kell ezt felvállalni és nem a divatnak élni...
2011. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

szóval, szerinted az nem divatból van, hogy kifestik a körmüket, szemüket, hajukat (meg kivasalják)?

sztem nem bátorság kell ahhoz, hogy ezt felvállalják.. csupán hülyeség.

2011. júl. 16. 19:11
 7/21 anonim ***** válasza:

Minden csaj bukik az emos 'pasikra'...:(

Nem csak hiszik hogy bejönnek a csajoknak,hanem be is jönnek nekik.

Én nem vagyok az,és ezért is dobott a barátnőm...

Szégyen komolyan.


Üdv!


18/F

2011. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azért, mert bejönnek nekik! :(


Ma már az a lényeg, hogy minél kisfiúsabb / műmájerebb legyen egy srác... férfiasság?! Szőr van a testeden? :O Az már bizony gáz!!


Tavaly nyáron is pl próbálkoztam egy csajnál, első randin már arról kérdezett, hogy a kedvéért esetleg meg tudnám-e növeszteni a hajam + melíroztatni, ilyen emos fazonra...


...több randink nem igazán volt :'D


22/F

2011. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért nem minden csaj, én pl nem. De ez ránk nézve is szégyen, hogy van köztünk, ilyen, akinek ez bejön.

Talán jobban jártál, hogy dobott barátnőd, ha ő ez alapján dönt...

2011. júl. 16. 19:17
 10/21 anonim ***** válasza:

19:11 -es vagyok.


Mindig mondta hogy elolvad (szószerint így mondta) az emo pasiktól,azt éreztem hogy én fölös tényező vagyok...

Így is lett! :) És az a vicces hogy tudtam előre hogy így lesz.Tényleg azt érzem néha hogy az a normális ha valaki 'nem' normális...

Én nem nagyon akarok változni ilyen 'emo' irányba... :/

Pedig adtam neki ajándékokat,csokit stb...

Na mind1.


Üdv!


18/F

2011. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!