Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt az öcsémmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Az öcsém egy nem éppen csúnya férfi, viszont nők terén soha nem volt szerencsés. Nem jött össze neki 1 sem (legalábbis én nem tudok róla), persze mindehhez hozzá tartozik, hogy csak a legjobb nőkhöz megy oda. Régebben kedves, aranyos volt, sokat beszélgettünk, most meg egy igazi bunkó. Miután rágörcsölt erre a csajozós témára és nem jött össze neki mintha teljesen megváltozott volna. Felajánlottam neki, hogy összehozhatok neki randikat a barátnőimmel, csak ismerősökkel, erre ideges lett és elkezdett kiabálni, hogy nincs szüksége senkinek a segítségére. Elkezdett prostizni, piálni, rengeteg pénzt költ ezekre. Az utóbbi abszolút semmit nem szoktunk beszélgetünk. Ez a folyamat kb. 2 éve tart, szóval nem hirtelen lett ilyen bunkó. Mi történhetett a kedves kisöcsémmel, mitől "állt át a sötét oldalra"? én 20L ő 19F
2011. jún. 17. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kérdezősködj a haverjaitól volt osztálytársaitól hogy mért lett ilyen,vagy próbáld meg szembesíteni avval hogy rossz amit csinál.

Mondd el neki hogy ez nem lesz már olyan menő pár év múlva és csak úgy fognak rá visszagondolni,hogy egy nagyképű bunkó paraszt.

Most ez jutott eszembe,remélem tudtam segíteni,és sok sikert.

2011. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért lett ilyen mert vele nem akar egy lány sem járni és szexelni, nem érzi magát vonzónak, neked könnyű mert hozzád mennek, de ő hiába megy a lányokhoz még úgy sem jön össze.

21f

2011. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát egy srácnak nagyon frusztráló tud lenni, pláne a mai erotika meg szexcentrikus világban, ha nincs barátnője és nem túl szerencsés a lányok terén. nyilván szégyelli, és emiatt lesz bunkó. minél tovább nincs bnője, annál inkább lesz feszült miatta, ez egy ördögi kör. könnyű azt mondani, hogy majd csak lesz valakid stb, mikor mindenhol azt látja, hogy ha nincs csajod akkor lúzer vagy. ami nem igaz, de hát minden ezt közvetíti. megértem, hogy miért ilyen agresszív, és pláne nem esik jól neki ha segíteni akarsz neki, egyrészt a férfiúi hiúság miatt, másrészt úgy érzi, hogy ha elfogadja a segítséget, azzal beismeri, hogy egy lúzer, akinek másképp nem jön össze. apukádnak vagy valaki férfi rokonnak kéne beszélgetnie vele, akkor talán kevésbé kínos és szégyellnie sem kell magát, mint pl haverok előtt.
2011. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Velem meg miden lány csak a pénzért akar járni, szerinted ez jobb??



mert nagyon nem... néha elég elkeserítő..

2011. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát a semminél jobb
2011. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Az utóbbi abszolút semmit nem szoktunk beszélgetünk." :D ??
2011. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

utolsó: =D azt hiszem kicsit összemixeltem két mondatot, de a lényeget értitek ;)

2011. jún. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!