Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt az öcsémmel?

Mi történt az öcsémmel?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a szüleim megengedték, hogy házibulit tartsunk nálunk (ebben az időben ők nem voltak otthon csak mi). Az öcsém nem nagyon akart elmenni mint a szüleim otthonról és az lett megbeszélve, hogy akkor ő a fenti emeleten a szobájában lesz egy osztálytársával és ott lesznek fent vagy elmennek moziba. És meghívtuk a már szokásos baráti társaságot a buliba és az volt, hogy mindenki hozhatott magával egy embert.(A meghívott emberek között csak 17-19 évesek voltak). Sajnos így jöttek kötekedő emberek is és velem és a barátnőmmel elkezdett kötekedni, majd piszkálni minket két srác és a végén eldurvult a helyzet. Azt nem tudom miért de lejött és látta, hogy a barátnőmet és engemet piszkálnak megjegyzem nem volt valami kellemes; fogdostak akaratunk ellenére és tépkedték a hajunkat. Az öcsémék jöttek le és öcsém oda szolt, hogy állítsák le magukat de nem tették és az öcsémre is rászálltak, és egyszer csak nem tudom mi történt de nagyon csúnyán lerendezte a két kötekedőt.

Sosem láttam még így az öcsémet és nagyon örültem neki, hogy megvédet minket de ázótan nem beszél velem.

Mi történhetett vele, hogy ilyet tett és, hogy nem szol azóta hozzám egy szót sem?


19L


2010. máj. 11. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hozzá tenni, hogy az öcsém 17 éves inkább visszahúzódó típus leginkább csak tanul és számítógép előtt ül.
2010. máj. 11. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Azért tette, mert a testvéred, és megvéd. Hogy miért nem beszél veled? Talán haragszik rád, hogy ilyen helyzetbe kellett kerülnie, vagy hogy ő nem lehetett ott, amikor mindez kezdődött, és nem védhetett meg. Én ezekre az okokra gondolok.
2010. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem írtad, hogy mennyi idős az öcséd. Lehet, hogy most úgy érzi, miattad túl lépett egy határt. Megköszönted neki, amit érted tett? Éreztetném vele, hogy baromira büszke vagyok, hogy ilyen öcsém van. És ne érezze azt, hogy milyen ciki volt már kiállni a saját nővére mellett. Néha olyan furcsák tudnak lenni a fiúk, de legyél hozzá nagyon kedves. Jó fej!!!
2010. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
klassz srác lehet az öcséd:) beszéld meg vele. és köszönd meg még egyszer.
2010. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Vaze ,ott íta, hogy 17 éves az öccse!


Am. igen!Megakart védeni!Csak azt nem értem, hogy miért nem szólt hozzád azóta?

2010. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18:12-nek: a válaszom megírása alatt egészítette a korral a kérdező. Nézd meg az időpontokat vazze!!!

A kérdezőnek: az ő korában, és ahogy írod, az ő mentalitásával valóban cikisnek érezheti az esetet. Ez nem az ő stílusa, viszont akkor meg főleg jó fej!!!

2010. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszkát és nagyon büszke vagyok rá, hogy megvédett és nem érzem, hogy szégyenkeznie kellene amiatt amit tett és talán az segíteni fog, hogy beszélek vele és tudtára adom, hogy nagyon nagy dolog amit tett.

Amúgy az öcsém mint mondtam visszahúzódó típus, mi ketten is piszkáltunk néha egymást...

2010. máj. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!