Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt az öcsémmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt az öcsémmel?

Figyelt kérdés
Az öcsém egy nem éppen csúnya férfi, viszont nők terén soha nem volt szerencsés. Nem jött össze neki 1 sem (legalábbis én nem tudok róla), persze mindehhez hozzá tartozik, hogy csak a legjobb nőkhöz megy oda. Régebben kedves, aranyos volt, sokat beszélgettünk, most meg egy igazi bunkó. Miután rágörcsölt erre a csajozós témára és nem jött össze neki mintha teljesen megváltozott volna. Felajánlottam neki, hogy összehozhatok neki randikat a barátnőimmel, csak ismerősökkel, erre ideges lett és elkezdett kiabálni, hogy nincs szüksége senkinek a segítségére. Elkezdett prostizni, piálni, rengeteg pénzt költ ezekre. Az utóbbi abszolút semmit nem szoktunk beszélgetünk. Ez a folyamat kb. 2 éve tart, szóval nem hirtelen lett ilyen bunkó. Mi történhetett a kedves kisöcsémmel, mitől "állt át a sötét oldalra"? én 20L ő 19F
2011. jún. 17. 14:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja igen és senkinek nem mondja el mi baja, hiába kérdezzük róla.
2011. jún. 17. 14:35
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
mert túl világos volt, a világos oldalon:D problem??! FFFFFUUUUU :DD
2011. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha magányos vagy szebb az élet, ha nem emlékszel a nagy részére.
2011. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
tul sok pénzt kap a szülöktöl a piára meg a prostikra.ha nem kapna muszáj lenne rendesebb féle nökkel összejönnie.am meg ő is 19évesen rinyál mintha már késö lenne ahhoz hogy nöt találjon...
2011. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyíltan kijelentette, hogy nincs rá szüksége senki segítségére. Talán nem kéne neki segíteni, de megmutathatod neki, hogy van értelme a másik életnek. Azzal nem segítesz neki, hogy ha randikat hozol neki össze. Makacs természetű biztos. Azért csinál ilyen dolgokat, mert nem hisz a jóban, hogy sikerülhetne, hogy létezik.
2011. jún. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

az én bátyámnak sincs szerencséje a lányokkal... és mindig baromi ingerült lesz, ha felhozzuk a témát.. vagy ha én hozom fel a barátomat. ez van, nem tudunk mit csinálni :s

17/L - 19/F

2011. jún. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

14:41, nem kap pénzt, dolgozik, mellette egyetemre jár.

2011. jún. 17. 15:11
 8/17 anonim válasza:
100%

Kiba fasza csávó lehet a tesód :D

Sztem szimplán csak nagy arcnak tartja magát a 'laza' életvitelével, na meg persze egy nagy adag elfojtott önbizalomhiányt is leplezhet ezzel a stylelal.

Ha segíteni akarsz neki, akkor ráhagyod a faszba, a végén rá fog jönni, hogy valamit nagyon elcseszett.

Problémás tizenéves, van ilyen.

2011. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

elkezdett bunkózni, mert rájött, hogy az jön be a nőknek.


nekem is így lett nőm. persze nem komoly, mert nem magamat adtam, de legalább jókat keféltem.

2011. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Némi módosítással ismerős a történet, csak én vagyok az öccs, és hozzátok képest eltelt 5-6 év (Én 24 nővérem 25,5)

Nekem volt már barátnőm akivel 4 éve szakítottunk, egyébként soha semmi. Nővérem mindig aggódik meg érdeklődik meg szervezkedik most is. Engem a dolog azért bosszant, mert azok akik tetszenek nekem szóba se kerülnek, hanem mindig előrángatnak egy nekem nem tetsző (nem mondok csúnyát mert szubjektív dolog) nőt valahonnan, és csodálkoznak ha azt mondom "bocs de nem".


Én azóta vagyok agresszív és ideges, hogy nővérem összehozta egy barátnőjét egy haverjával aki nekem régóta tetszik (mármint a barátnő :D ), és nővérem jól tudta ezt. Azóta zárkózott vagyok és indulatos, ha ezek a témák szóbakerülnek. Beismerem őszintén: megsértődtem rá.


Szüleim is "aggódnak" bár máshogy mint a nővérem. Állandóan javasolgatnak ilyen családi barát csajokat, szintén nem jönnek be. Rájuk azért haragszom mert akadékoskodnak és erőszakosak, nem fogják fel hogy a nem az NEM ők meg nem értik hisz "olyan kézenfekvő választás lenne".


A nőkkel félénk vagyok, k@rvázásra sokat gondoltam, mivel nincs barátnőm. De sose vitt rá a lélek.

2011. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!