Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyedül? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Ennyire csúnya lennék vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát tolhattál volna be egy képet,aztán meg legelösször magadnak kell megfelelni...És ha még nem,de majd egyszer megtalálod azt aki elfogad ; ))))) 14/L
2011. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Korod elárulod?
2011. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
20
2011. máj. 29. 20:59
 24/27 anonim ***** válasza:
22 vagyok,dehogy érdemi választ írhassak küldesz egy képet csak az arcodról nekem privátba?
2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ha mutatsz egy kepet tudok tobbet mutatni:)
2011. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan, hogy csunya ember, valaki mindenkinek szep, kiveve ha fukushimai halfejed van. De gondolom nem(dobj egy kepet ha akarsz).


2. Rossz helyen keresgelsz


3. Tul nagyok az elvarasaid


Mivel az a divat, hogy a ferfiak majmok vagy kocsogok legyenek, ezert tunik ugy, hogy beloluk van tobb. De ha korulnezel hidd el, hogy talalsz normalis fazont, csak ezek pont, hogy nem reklamozzak magukat.


23/F

2011. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz mit mondani - főleg h azt kérdezed ronda vagy-e?


Passz, én is 20 vagyok, és nekem sincs barátom. Én am sajna a "várja a herceget a fehér lovon" kategóriába tartozom. Hát sajnálom h nem állok le akárkivel...


BTW járj sokat társaságba, party, nyaralás, sport, edzőterem, különórák ilyenek aztán hátha megtetszik vki :)

2011. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!