Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok egyedül? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyedül? Ennyire csúnya lennék vagy mi?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 17:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Valami konkrétabb információ?
2011. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ó hát ebből nem sok minden derül ki, kis millió oka lehet hogy miért vagy egyedül, annak ellenére hogy külsőleg elfogadható vagy, így elsőre egy elég negatív önbizalom hiányos hozzáállásod van, ami nem segít sokat neked. De még ha csúnya is lennél, azt mi honnan tudjuk meg, valami kép kéne hozzá. Mondjuk majdnem biztos vagyok benne hogy semmi baj a külsőddel.
2011. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Fontos hogy milyen vagy, anélkül nem lehet megmondani hogy biztos ezért meg ezért nincs. Úgyhogy ha kicsivel több mindent mondanál, lehet hogy meg tudnánk mondani, mi lehet a baj:D
2011. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nem azt mondom , hogy nem próbálkozik senki , mert néha akadnak. De én nem szeretnék akárkivel összejönni.
2011. máj. 27. 18:05
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint lány vagy, ráadásul az a fajta aki várja a herceget fehér lovon, jaj de nem szeretem azokat a csajokat....
2011. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Vagyunk még így egy páran....Hódítónak,határozottnak kell lenni...és persze azért kedvesnek,aranyosnak és főleg gálánsnak.Ez jön be a nőknek.
2011. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mi az , hogy várom a herceget a fehér lovon , és azt te miért nem szereted?
2011. máj. 27. 18:45
 8/27 anonim válasza:
Ami nagyon fontos ,hogy a kisugárzásod tükrözi a belsődet magyarul ha bizonytalan vagy magadba és a képességeidben azt egy nő megérzi.A legfontossabb dolgok ,hogy nem lehetsz határozatlan egy nőnél.Neked kell a dominánsnak lenned.ha közelebbi kapcsolatban vagy vele éreztetsd ,hogy ott van az a 100 másik akit bármikor megkaphat de téged nem.Ugye a tiltott gyümölcs a leg édesebb:). Ilyenkor bekell dobni a jó tulajdonságaidat amivel egyedileg jellemezheted magad.Bár ha férfi szemmel nézem és a tapasztalatokra hivatkozom nekem az a leg illúzió romboló az amikor egy 10ből 8-9es csajt felszedek és az ágyban jó esetben megkapja a kettest pedig ezektől az úgymond tipikus esetektől nem ezt várnánk szóval amit éreztetni akartam ,hogy ha egy nőt igazán eltudsz jutattni a csúcsra orbitális szinten igazából nem kell egy tündérnek lenned amire viszont érdemes odafigyelni a tested edzésére nincs jobb mint mikor megcsodál egy nő a testedért akkor érzed ,hogy igazi férfi vagy és ez azért is fontos ,mert így az önbizalmad is nő. Ezek után ha nem esel át a ló túlsó oldalára csak a hasznodra lehet :)
2011. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert van az ilyen csajokkal tapasztalatom, egyik ismerősöm is ilyen tök aranyos meg szép, de olyan hülye álomképe van, mindig panaszkodik hogy nincs egy rendes pasi a világon. Már több rendes értelmes jó megjelenésű pasi bepróbálkozott nála, de mindbe csak hibát keresi. Mert ez nem szőke mert ez nem ilyen mert ez nem olyan, mindig van valami hiba, nem fogja fel hogy nincs olyan hogy tökéletes. A tökéletesség csak egy illúzió, álomvilág, lehet álmodozni de akkor ne csodálkozzon ha nincs pasija.

Én is próbálkoztam már ilyen csajnál, de legkisebb hibámba is bele tudott kötni, mondom akkor jól van. Tovább álltam találtam magamnak csajt aki elfogadta a hibáim és 2 évig együtt voltam vele.

2011. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Honnan a fenéből kéne ezt nekünk tudni? Esetleg tegyél fel egy képet.
2011. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!