Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha egyedül...

Mit csináltok, ha egyedül vagytok és csúnya kövérnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

én épp próbálom leinni magam

de már koplaltam is sokat


2010. aug. 9. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

fogyózás (nem tart valami sokáig)

zenét hallgatok és mondogatom magamban, hogy kár volt megszületni

2010. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
se a koplalás se a pia nem segít. a megfelelően megtervezett, és kivitelezett diéta (NEM a nőklapjás baromságok, se nem a 90 napos, meg csokidiéta, meg mézdiéta, meg ilyen agybarokkant dolgok) + sport + vitamin + folyadékbevitel + pihenés. Ez a megoldás,de gondolom tök fölöslegesen írtam le.. :)
2010. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A legrosszabb megoldás.

Inkább mondd azt, így is kedves és szép vagyok. De igaz, ami igaz, nem árt pár kilót leadnom.

Nem, nem holnaptól, mostantól. Ellenállok annak a tábla csokinak. Inkább sétálok egyet, sok kedves emberrel fogok találkozni közben.

Vacsora helyett elrágcsálok egy almát, és gyorsan bekúszok az ágyba.

Reggel frissen ébredek (egész jól nézek ki)

Keveset eszek, mindig abbahagyom, mielőtt már nem tudok-nincs kedvem megmozdulni.

Nahát! Egészen lapos lett a hasam.

És így tovább...

2010. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
veszek egy cipőt. esetleg elmegyek túrkálni és kevés pénzből veszek egy rakat ruhát. elmegyek fodrászhoz, új frizu. aztán veszek egy tornabérletet.
2010. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en ezt csinalom..soppingolni megyek, fodrasz, smink, aztan a parommal elmegyunk a kedvenc etterminkbe. es ha vacsoranal megdicseri ahaja m meg mindenem, akkor annyira nem is erdekel a fogyokura...
2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
masztizok
2010. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!