Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog hogy 18 évesen még nem volt fiúm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. 19 leszek.

nem voltam még egy buliba sem soha, nem azért mert nem engednek csak egyszerüen nincs kedvem és nem szeretek táncolni. a arátnőim mindig hivnak de én nem szeretem az ilyen helyeket. még soha nem volt baártom és még soha nem csókolóztam. :(

elnézem a 14 éveseket sőt a fiatalabbakat és ők már kézen fogva járkálnak fele nem szűz, mindenhéten berúgnak, drogoznak, smárolnak uton utfélen.

ez a normális? és akkor én mi vagy?:D


2011. máj. 18. 18:26
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Tudom, milyen zavaró, én is így vagyok vele. (: Ennek tetejében még néha úgy érzem, túl sokan dicsérnek azzal, hogy milyen szép vagyok (nem felvágásból, de nincs baj a külsőmmel), eljárok bulizni is és volnának próbálkozók is, de mégsem jött még össze. C'est la vie. Ha gondolod, beszélhetünk, szívesen beszélgetnék ilyen emberekkel is, mert unalmas hallgatni a barátaimtól a párkapcsolatukról szóló hosszú monológokat. Voltak is ciki helyzeteim. :'D

18/L

2011. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!