Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog hogy 18 évesen még nem volt fiúm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. 19 leszek.

nem voltam még egy buliba sem soha, nem azért mert nem engednek csak egyszerüen nincs kedvem és nem szeretek táncolni. a arátnőim mindig hivnak de én nem szeretem az ilyen helyeket. még soha nem volt baártom és még soha nem csókolóztam. :(

elnézem a 14 éveseket sőt a fiatalabbakat és ők már kézen fogva járkálnak fele nem szűz, mindenhéten berúgnak, drogoznak, smárolnak uton utfélen.

ez a normális? és akkor én mi vagy?:D


2011. máj. 18. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Egy cipőben járunk.:D 17/L
2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen lanyokat keresem allandon. hol bujkalsz?
2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Nekem sem volt még fiúm, de nem is tervezem, mert a lányokat szeretem. De barátnőm már volt kettő.

22/F

2011. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális. Se az hogy 14 évesen nem szűz, se az hogy nem találtál magadnak valakit. De viszont nem jelenti azt, hogy ez baj lenne. A bulizás se kötelező és nem baj, ha olyan helyekre nem jársz. Azért gondolom nem csak otthon ülsz, remélem sétálgatsz a városban vagy valami. Keress valakit, de jól vígyázz, mert sok csalódás is érhet. Remélem megtalálod majd a párod:)
2011. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!
2011. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem érezted a hiányát soha annak, hogy legyen párkapcsolatod, akkor nem. Ha már érezted, akkor meg miért nem tettél érte? :)
2011. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2011. máj. 18. 18:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
18:30 vagyok és 18:28-hoz szerettem volna csatlakozni. :-D Bocs csak közben jött még X válasz. Nem gáz! A normális srácok az ilyen lányokat keresik, mint te! A 14 éves szétk... kiscsajok véleményére pedig nem kell adni. Arra viszont figyelj, hogy menj néha társaságba!
2011. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

18:33

persze hogy vágyom rá hogy valaki mellettem legyen, és hogy szeressen.. de nem tudom...

2011. máj. 18. 18:35
 10/21 Csorby ***** válasza:
100%
Én is ilyesféle vagyok mint te...17 éves vagyok és nem csókolóztam,szűz vagyok csajom se volt..buliba voltam párszór,de táncolni nemszeretek mert nemtudok..ha gondolod irj privátot és BESZÉLGETHETÜNK.nem vagyok olyan akire gondolsz mikór azt irják h irj privit...
2011. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!