Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog hogy 18 évesen még nem volt fiúm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. 19 leszek.

nem voltam még egy buliba sem soha, nem azért mert nem engednek csak egyszerüen nincs kedvem és nem szeretek táncolni. a arátnőim mindig hivnak de én nem szeretem az ilyen helyeket. még soha nem volt baártom és még soha nem csókolóztam. :(

elnézem a 14 éveseket sőt a fiatalabbakat és ők már kézen fogva járkálnak fele nem szűz, mindenhéten berúgnak, drogoznak, smárolnak uton utfélen.

ez a normális? és akkor én mi vagy?:D


2011. máj. 18. 18:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem te vagy az egyedüli ilyen problémákkal, nekem se volt (én 22 éves fiú vagyok)

még szexuális kapcsolatom bár smárolni smároltam már.

A bulik se igazán vonzanak, inkább sportolok mint inni járjak. Tulajdon képen nem is érdekelnek a nők inkább a

saját jövőmre összpontosítok,hogy rendbe legyen az életem

és ha éppen jön valaki akkor persze jöhet, de számomra ez

nem létfontosságú.Neked is ezt javaslom, figyelj oda magadra hogy rendbe legyen az életed a többi meg majd jön magától nem kell elkeseredni.Szerintem ez a pozitív hozzá állás.

2011. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%
Mi az, amit nem tudsz?
2011. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ezt most nem tudom leirni.. szeretnék párkapcsolatot.. természetes dolog hogy az ember vágyakozik azért hogy szeretve legyen.. de valahogy nem találtam még meg ezt az embert.. voltam már párszor szerelmes .. de soha nem mertem megmondani a srácnakxd.. volt egy srác aki nagyon tetszett 167 cm volt és kb 60 kg én meg 165 vagyok és 54 kg.. és nem tudom valahogy daginak éreztem magam meleltte amikor elment mellettem.. azóta nem tudom ..:D érted?
2011. máj. 18. 18:47
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát... daginak érezted magadat. Mármint őhozzá képest?
2011. máj. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 18,5 éves koromra lett barátom...

Úgyhogy nem vagy egyedül ,meg még sokakat ismerek ugyanígy, fiút, lányt.

A 14 éves a nem normális,az biztos!

2011. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

18:51

igen.

2011. máj. 18. 18:54
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban szerintem már minden normális... vagy semmi sem az, tök mindegy... Amúgy velem is pont ez van, csak én már 19 vagyok :D (ja és 165 centihez 54 kg pont jó, ne érezd magad ducinak senkihez képest ;))
2011. máj. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó... de most neked számít, hogy ő nem annnyira testes? Tipikus, hogy a nő mindig saját magát érzi daaginak/soványnak.
2011. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 hümi ***** válasza:
100%

én is így vagyok csak én még most fogom betölteni a 17et :D

a környezetembe már mindenkinek volt pasija, meg volt az első csók meg stb. mondogatják, hogy mikor fogok már ki vmi pasit, lehetett volna rá alkalom h legyen csak nem volt meg az a különleges érzés iránta.. szal nembaj h nem feküdtél össze "fűvel-fával", járj el társaságba és ennek nem feltétlenül bulinak kell lennie hanem csak a haverokkal,barátokkal ki a városba hülyülni meg minden :D

2011. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod, hogy nem szeretnéd a bulikat, ha sose vagy hajlandó elmenni? persze nem baj, ha tényleg nem a te világod, csak nem értem ezt miből döntötted el. egyébként ha helyette csinálsz valamit, eljársz máshova, akkor nem gond, de ha otthon ücsörögsz minden este, akkor nem tudom, hol ismernél meg fiúkat.
2011. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!