Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő amelyiket komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő amelyiket komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre újabban magam körül hogy a nőket csak 3 dolog érdekli. A pénz a farok meg a pia.

Lehet csak errefelé van így.. (amit remélek) de én a kutyámat nem bíznám rá újabban egyre se. Mért van ez így újabban?? Vagy csak én látom így a helyzetet ?? Válaszolja meg ezt aki bírja tudományosan kéremszépen...


2011. máj. 7. 12:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pontosan. A mai világban szinte mindenki hitel és adósság problémákkal küszköd, amit 10-20 év múlva tud csak visszafizetni.

Addig minden szép és jó, amíg megy az a bizonyos szekér, de amint lelassul, vagy eltörik a tengely az már nem teszik. Akkor ideje egy másikat találni. Na de persze a csajok ezt is letagadják, mivel nekik nem a pénz számít.

Hogy lesz így családod? Lehet, hogy könnyebben, mint hiszed. Elkezdesz vonzódni egy normálisnak tűnő csajhoz, így nem tudsz logikusan gondolkozni és mire észbe kapsz már van feleséged és két gyereked. ÉS akkor mutatja ki a foga fehérjét, ha már késő és te egyedül maradsz az adósságcsapdában. Nem azt mondom, hogy minden csak ilyen, de döntő többségük igen is az. Lehet normálisat találni, akivel az ember akár még családot is alapítana, de nagyon-nagyon nehéz, sőt lehetetlen. Sokan ezért feladják és beletörődve elvesznek egy kiélt ribancot, mondván úgysincs jobb és talán megváltozik. Mások leszarják és csak megk.rják az összeset. Mit gondolsz miért fogy a lakosság már lassan 30 éve?

2011. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!