Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő amelyiket komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő amelyiket komolyan lehet venni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre újabban magam körül hogy a nőket csak 3 dolog érdekli. A pénz a farok meg a pia.

Lehet csak errefelé van így.. (amit remélek) de én a kutyámat nem bíznám rá újabban egyre se. Mért van ez így újabban?? Vagy csak én látom így a helyzetet ?? Válaszolja meg ezt aki bírja tudományosan kéremszépen...


2011. máj. 7. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát erre tudni a választ, az már tényleg tudomány!

:DDD

2011. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez roppant bonyolult! egyebkent sajnos a pasik se kulonbek!
2011. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
miért? a férfiakat mi érdekli, pia, szex, foci, meg még több szex...
2011. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

engem speciel komolyan lehet venni..:)

az a baj h mostanság minden embernek a gondolkodásmódjával van baj..és néha a nők többre becsülik a jó szexet mint magát a pasit..a pasik meg a meccset és a sört mint minket..

2011. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Még az is számít nekik, h lehessen villogni a pasival.
2011. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 .Daniel. ***** válasza:
Haver túl sokat képzelsz róluk. sajnos ilyenek(nagy részük). Alkalmazkodj és állj hozzá pozitívan.
2011. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok selejtes, de sose érdekelt egyik se. Pénzem van, elég. Farok helyett inkább egy egész férfi kéne. És alkoholista se vagyok.

Nem is értem a kérdést... Honnan szeded, h ez a három dolog a legfontosabb? Pláne nőknél. Több pasi iszik, és több pasi játszik lukra. Erről ennyit :)

Amúgy hány évesen gondolkodsz így?

2011. máj. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert amelyik nőt komolyan lehet venni, az nem olyan feltűnő jelenség, inkább meghúzódik a háttérben, és nem veszik észre... csak egy tipp :)
2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak nálatok van így.

Tudományosan szerintem nehéz megválaszolni, de talán köze van a médiának. Azt sulykolják mindenkibe, hogy igyál, cigizzél, drogozzál és csak a külsőségekkel foglalkozz, mert akkor leszel menő. Utánozd a sok ostoba, primitív sztárocskát, mert ők a legkirályabbak. Egy 13 éves csajt még nagyon könnyű befolyásolni ilyen baromságokkal és később már nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem változnak meg, vagy csak akkor, amikor már kiégett emberi roncsok lesznek, persze, egy normális férnek ekkor már nem igen kellenek. A legrosszabb az egészben az, hogy hazug képmutató módon letagadják, hogy "ők sosem isznak", "egyáltalán nem számít a pénz", és, hogy ribanckodnak, azután meg játszák az elérhetetlent, mondván, hogy a férfiakat csak a szex érdekli, ők nem könnyen kaphatóak stb.

Röviden összefoglalva: el van cseszve az egész világ, de rendesen. Aki egy kicsit is normális, tehát eltér a fent leírt divattól azt jobb esetben levegőnek nézik, vagy kiközösítik, rosszabb esetben halálra szívatják, ezért birka módjára beállnak a sorba ők is.

2011. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előző válasz szerintem mindent összefoglal.. Én is hasonló dolgokat gondoltam. Csak az ezzel a baj hogy hogyan jutok így egyről a kettőre? Mert családom így nem lesz sehogy szerintem. Mer milyen dolog már az hogy én egyedül szakadjak meg míg barátnő eltartatja magát és mikor már hitelbe vagyok lelép egy menő manóval..
2011. máj. 7. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!