Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást akar a szívem mint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást akar a szívem mint az eszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik úgy érzem tudnám szeretni gyönyörű kedves álmaim nője. De kicsi nála az esélyem ráadásul még nincs túl az előző kapcsolatán. A másik lány nem tetszik annyira, de nagyon rég nem volt senkim és lehet hogyha nem jövök vele most össze akkor nem lesz semmise mert az első lánnyal kicsi a valószínűsége a dolognak. Nem akarok senkit se megbántani, nem akarok magamnak fájdalmat okozni, de egyedül maradni se. Mit tegyek?
2011. máj. 5. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Keress egy 3-at.
2011. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az elsővel, állíts fel magadnak egy céldátumot, és ha addig nem jön össze, akkor repülj rá a másodikra.
2011. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy a 2. lány csak ideiglenes lenne számodra, azaz ha jönne jobb akkor simán otthagynád!


Ergo nincs ló jó a szamár is.


Szóval próbáld meg az első lányt! Aztán ha nem jön össze akkor meg ott van még a másik nemde??

2011. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dede utolso valaszolonak igaza van igy csinaltam en is es addig huztam amig vegula z elso lannyal nem jott ossze de addigra mar a masodikban is elmult az a biznyos dolog es fel evig egyedul voltam... de ha az elso lanya z igazi akivel nagyon jol eltudnal kepzelni egy jo parkapcsolatot akkro hajra de ha nincs eselyed akkor meg ne is gondolkozz majd elfelejted ugyhogy a masodik ha az elsonel nincs nagy esely
2011. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szerintem ha az elsővel nem jön össze,akkor talán várj,később biztosan felbukkan valaki.Viszont a másik lányt,aki nem is igazán tetszik,ne használd ki,nemszép dolog.Legalábbis én sosem tudnám megtenni,hogy kihasználjak valakit csak azért,mert ne legyek egyedül.Ha veled tennék meg,te sem örülnél neki.Várd ki az igazit,hidd el,megéri!
2011. máj. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Velem már megtették, ezért nem akarom. De az élet nem fair... Utálom hogy én fair-ül játszok és szívok, akik meg g*ciznek előrébb jutnak.....
2011. máj. 6. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:

tudod mit???


sz@rj rá mindenkire!


A te életed! Élj úgy ahogy szeretnél. És azzal a csajjal gyere össze amelyikkel szeretnél!


Ha kihasználod, akkor kihasználod, na bumm! 1001 embert kihasználnak.....rövid az élet ne hagyj ki semmit!!!

2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
91%

Utolsó.

Szerintem ez egy hülye,ostoba,tapintatlan hozzáállás,mert másnak az érzelmeivel is törődni kellene...

2011. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A 2. lekoptatott a csak haver dumával.... Az elsőnél meg nem érzem magam nyerőnek..... Az élet megint nagyon szeret engemXD
2011. máj. 8. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:

és akkor mivan??? A te a mi érzéseinkkel ki törődik??? Senki!


Így aki nem fontos a számodra, annak az érzéseivel nem éri meg törődni!


Az első és legfontosabb mindig Te, és Te és Te és utána mások!

2011. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!