Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék az eszem, re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék az eszem, re hallgatni a szívem helyett?

Figyelt kérdés
A problémám az a jelenlegi páromat kirugták(a párom amúgy is ki akart lépni,ezért nem is tett sokat azért h. ez ne következzen be).De úgy érzem ez csak engem zavar.Ő elvan otthon,persze ha kell segít a házi munkába,de többnyire lustálkodik.Én keresek neki munkát mert szeretném ha minél elöbb visszaállna dolgozni,én küldözgetem az emaileket is,de ha neki kell elmenni egy személyes talira vagy telefonon érdeklődni akkor csak azért mondja h. jó-jó mert tudja h. nyaggatom,de valójában mindig kihúzza magát alóla.Igazából azért vagyok kétségbe esve,mert a volt barátom is ilyen volt és tönkre is tette a kapcsolatunkat, igaz ő nem szeretett és nem is foglalkozott velem.Ajelenlegi páromról meg tudom h. szeret és az amire szükségem van, h. átölel, vígasztal ha kell,sok közös van bennünk stb.egyszerűen nem tudom mi legyen.Utálom h. mindig a volt barátom jut eszembe ha vmi hasonlót cselekszik.Persze tudom nehéz ha valkinek nincs munkája,de én úgy látom őt ez egyáltalán nem zavarja, de így nem lehet megélni.
2011. máj. 16. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:

állj a sarkadra, mondd meg neki h kapja össze magát, ah így halad nagyon csúnya vége lesz

nem tudom mondjuk hány évesek vagytok, az azért nem mindegy

2011. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 26 ő 25. Az a baj, h. nem lehet zsarolni,mert ő úgy van vele ha kidobom,akkor nem fog megalázkodni és visszakönyörögni magát vagy ilyenek,mert ahhoz elég makacs.A szüleivel is amikor összeveszett ,azért ő is hibás volt,de egyszerűen nem érdekli, szereti a szüleit,de inkább elszalag a konfliktus elől(vagy veszekszik),ahelyett h. megoldaná.Nagyon nehéz esett,mert énis lusta vagyok,de azért szerintem ez alap h. felnőttként dolgozni kell.Sajnos ő az a tipus aki szereti ha csak úgy magától zajlanak a dolgok és nem kell megdolgozni a sikerért.Persze én is szeretnék nyerni a lottón vagy ilyenek,de nem fogom hátratett kézzel várni h. majd mi lesz.
2011. máj. 16. 10:18
 3/10 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bajom, h. elég kapcsolatfüggő vagyok(sajnos).És azt amire szükségemvan megkapom+szeret és én is szeretem,de tudom h. hosszú távon ez nem fog működni.Mert így nem lehet családot alapítani és tervezgetni a jövőt,mert én egyedül nem tudok eltartani egy családot,még magamat is nehezen.
2011. máj. 16. 10:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig itt nem lehetsz megalkuvó. Legyen annyi önérzeted, előrelátásod, hogy a jövődet ne tedd tönkre. Állítsad válasz út elé. Ha érzi hogy nem folytathatja azt amit csinál talán megváltozik. Ha nem, akkor bármennyire is fáj, szakíts vele. Így a saját életedet nem teszed tönkre. Most ne a szívedre hallgass!
2011. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nemh nincs jövőtök, jelenetek nincs

egyrészt az nem szerencsés h idősebb vagy, az ált nem tesz, plusz valszeg a srác még fejben 15 éves. tudom h nagyon szar helyzet, de képzeld el h kívülállóként magatokra néznél, mit látnál? 25 éves és nem akar dolgozni? talán milliomos?(nem)

szóval rengeteget lehetne írni ennek az okairól, stb, a legtöbben nem azért mennek dolgozni h jól érezzék magukat, hanem zséért

te pedig ha eddig nem tudtad meggyőzni, ezután sem fogod tudni, és lelked mélyén már nem is vonzódsz annyira hozzá, pont azért mert nem férfias ahogy viselkedik

egy ilyen szted miylen apa lenne? munka (lol) után beugrana a gyerekért, elvinni edzésre/szolfézsra/nyelvórára? h viselnétek a lakáskölcsönt, esküvőtm közös nyaralást stb?

sztem tedd ki a szűrét, magyarázd el neki pontosan h mi a gondod (ne próbáld meggyőzni, csak tudasd vele-talán pár hónap múlva feldolgozza a tudatalattia és nem fog egy híd alatt megfagyni fél év mnúlva)

megváltoztatni ne próbáéld, mert nem lehet és nem éri meg. te egy felelősségtudatos, intelligens nő vagy, és pasi kell neked nem gyerek (még)

úgy legyél bátor és lépd meg, és majd megtalálod a boldogságod

üdv

2011. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jha első voltam
2011. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom h. hülye vagyok,de utálok magányos lenni és jól esik h. végre viszonzott szerelemre találtam.Pont ez a baj, nem tudom hogyan tudnék túllenni ezzen,mert tudom h. mások kapcsolata sem zökkenő mentes,de ha hallok valakit h. náluk semmi probléma én úgy vágyom arra h. olyan legyen mint a kapcsolatunke lején amikor rendesen dolgozott+suliba is járt, romantikus volt és szépeket mondott.Most meg cúgy érzem magatehetetlen vagyok, h. nem mondhatom ki h. mi bajom mert egyből azt érzi h. akkor én már nem szeretem és akkor ő hoz áldozatot azzal h. elfut a problémák elől.Tudom én sem vagyok olyan mint a kapcsolat elején,de én se lennék olyan ingerlékeny ha felelősség teljesen gondolkodna(másokkal persze tud),de magával szemben nem.
2011. máj. 16. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig, ha nem lépsz, akkor ennek csúfos vége lesz. Ne várd meg. Ne tedd tönkre magadat!!!
2011. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért nem értem ő miért ilyen,mert az összes haverját le szólja h. hülyén viselkedik, h. nem dolgozik, vagy ha otthagyta a sulit vagy ha csak hazudik,de igazából ő maga is ezeket csinálja.

AMúgy azért is nehéz döntenem,mert ő az első aki már az eljegyzésen is gondolkodott és gyereket is szeretne(és egyéb nevelési meg élethlyzetekben azonosan gondolkodunk),szóval néha úgy érzem én állítok nagy falakat amiket szeretném ha ledöntené,de lehet csak túl naív vagyok.

Persze próbálok vele beszélni,de nagyon sértődős.Tényleg olyan mint egy gyerek, bár néha én is olyan vagyok és e miatt nagyon felszabadult az amikor hülyülünk,de tényleg zavar h. pont a saját életvével nem tud komoly lenni,mert én sem azt csinálom amit szeretnék,de nincs más.

2011. máj. 16. 10:43
 10/10 napietus ***** válasza:
nézd, aki már 25 évesen sem szeret dolgozni, az későb sem fogja megszeretni. el kell döntened: kitartod amíg élsz, vagy dobod. rajtad áll, melyiket választod. ha úgy látod, hogy elemész abba, hogy adok pénzt-kapok szerelmet, akkor fogadd el, hogy ez van. de kétlem, hogy ez lenne a jó döntés. Neked majd a gyerekeidet kell eltartanod valakivel közösen, nem egy haszontalan kant (bocs a szóért, de az ilyet nem tudom férfinak nevezni).
2011. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!