Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszem mást mond, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszem mást mond, és a szívem is. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel egy fél éve jártunk.Azóta beszélgetünk és az utóbbi időben mindíg újrakezdtük,de mindíg kudarcba fulladt,mert veszekedés lett a vége. Most barátként kezdtük újra,de már látom előre,hogy megint járás lesz a vége,hogy veszekedés lesz-e azt nem tudom.. De látszik abból,ahogy ír nekem,hogy nem csak barát akar lenni,bár beleeggyezett.

szeretem.. azóta is. De félek,hogy megint veszekedés lesz. Lehet,hogy jobb lenne ha barátok maradnánk,de nagyon nehéz lenne úgy találkozni vele..=/

Ja és most van is egy barátom,bár hozzá csak kötődöm,most szakítófélben vagyunk.

Nem tudom mit tegyek..Segítség!: s


2010. nov. 7. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba az egészet s ne járj senkivel. Majd mikor felkészültél egy kapcsolatra akkor vágj bele.

Meg ne haragudj, de annyira undoritó ez a szakitunk, összejövük, akarom de nem akarom, megint szakitunk de összefogunk jönni dolog.Ha szeretsz valakit akkor nem igy viselkedsz...nőjj fel egy kicsit s el fogod tudni dönteni, hogy mit is akarsz valójában.

2010. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van, szal ne variálj állandóan!
2010. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!